Starszy Programista Jira
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
PKO BP Finat
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Starszy Programista JIRA

Klient PKO BP

Miejsce pracy Hybrydowo/ Warszawa

Rodzaj zatrudnienia UOP

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków i wymagania

* W naszym zespole na co dzień:

• Odpowiadasz za administrowanie, rozwój i konfigurację narzędzi Atlassiana.

• Wspierasz użytkowników z obszaru biznesowego oraz IT.• Modelujesz procesy biznesowe.

• Zajmujesz się zagadnieniami związanymi z zarządzaniem Jira na poziomie aplikacyjnym, jej konfiguracją i integracją z systemami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi również poprzez dedykowane wtyczki i dodatki.

• Rozwijasz, wdrażasz i testujesz dedykowane rozwiązania oparte na Jira, służące m.in. do: obsługi procesów biznesowych, wspierania projektów informatycznych, organizacji pracy zespołów.

• Wykonujemy podstawowe czynności administracyjne na serwerze aplikacyjnym np. modyfikacja plików konfiguracyjnych, uruchamianie/zatrzymanie usługi.

• Wykonujesz raporty na potrzeby realizowanych projektów.

• Wspierasz narzędziowo pracę Dyscypliny Platformy Rozwoju Oprogramowania oraz Formacji Transformacji Chmurowej.

Poszukiwane kompetencje

* To stanowisko może być Twoje, jeśli:

• Masz doświadczenia w pracy z narzędziami firmy Atlassian - Jira (Data Center), Confluence, Jira Service Management w zakresie rozwoju i/lub utrzymania systemu.

• Na co dzień rozwiązywałeś problemy zgłaszane przez użytkowników oraz miałeś udział w pracach projektowych/rozwojowych.• Znasz i potrafisz się sprawnie poruszać w najpopularniejszych rozszerzenia np. ScriptRunner, Insight, xRay, eazyBI, Structure.

• Posiadasz umiejętność programowania niezbędne do tworzenia skryptów w ScriptRunnerze (Java/Groovy).

• Znasz SDK Atlassian i REST API.

• Potrafisz korzystać z systemu kontroli wersji - Git.

• Znasz metodykę pracy Agile/Scrum/Kanban.

• Jesteś samodzielny, dokładny, sumienny i posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

• Twoja znajomość języka angielskiego umożliwia pracę z dokumentacją techniczną.

• Posiadasz przynajmniej 3-4 letnie doświadczenie w pracy na narzędziach Atlassiana.

Oferujemy

- UoP na czas nieokreślony

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087