Starszy Programista FullStack_.NET+React
  • Warszawa
Warszawa, Gdańsk, Warszawa
Bank Millennium
20. 10. 2024

W Zespole Rozwoju Rozwiązań Kredytowych obecnie pracuje 23 Programistów. Specjaliści ci koncentrują się na zadaniach w ramach różnych projektów w Banku, rozwijając platformę kredytową oraz kanały cyfrowe dla Klientów wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Chcesz:

  • Rozwinąć swoje doświadczenie w tworzeniu architektury / programowaniu?
  • Mieć realny wpływ na kształt krytycznych procesów bankowych?
  • Tworzyć niezawodne, skalowalne i bezpieczne rozwiązania dla milionów użytkowników?
  • Odpowiadać za rozwój architektury systemów bankowych i integrację między systemami finansowymi?
  • Wziąć udział w ciekawych, rozpoznawalnych projektach?

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Rozwijanie systemów bankowości internetowej, systemów backend dla aplikacji mobilnej, systemów kredytowych,
  • Integracje z usługami zewnętrznymi takimi jak Blik, BIK, CEIDG, KRS
  • Projektowanie usług, mikroserwisów, workflow, komunikacji oraz eventów z użyciem .NET
  • Programowanie w architekturze rozproszonej w warstwach: prezentacyjnej, logiki biznesowej, baz danych
  • Dbanie o aktualność, wysoką wydajność, bezpieczeństwo i jakość tworzonych rozwiązań
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach swojej wspólnoty technologicznej
  • Wsparcie młodszych stażem programistów
  • Współpraca z Liderami programistów w zakresie omawiania i wdrażania zmian w procesie wytwarzania oprogramowania

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju platformy kredytowej dla milionów Klientów Banku w nowoczesnej technologii
  • Realny wpływ i odpowiedzialność za roadmapę ekosystemu technicznego i architekturę rozwiązań
  • Współpracę ze znakomitymi specjalistami
  • Pracę w projektach wymagających myślenia o aspektach bezpieczeństwa
  • Przestrzeń do stałej wymiany wiedzy ze wszystkimi developerami, architektami w Banku
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich w ramach Umowy o Pracę
  • Model wynagradzania oparty na zastosowaniu 50% KUP z tytułu Praw Autorskich
  • Dostęp do platformy MyBenefit z tysiącem zniżek i benefitów, w tym możliwość skorzystania z karty sportowej, biletów do kina, kart prepaid, bonów zakupowych i voucherów
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Gdańsku (okolice Starówki) lub w Warszawie (okolice metra Pole Mokotowskie) oraz kawiarnię Green Cafe Nero ze zniżkami dla Pracowników
  • Pracę w systemie hybrydowym

Wymagania:

Wymagania:

  • Biegłość w programowaniu obiektowym w języku C# i bardzo dobra znajomość platformy .Net
  • Dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript oraz React
  • Praktyczna znajomość wzorców architektury takich jak Clean/Hexagonal Architecture, CQRS, MVC
  • Znajomość architektury mikroserwisów i komunikacji asynchronicznej
  • Znajomość języka SQL/TSQL i systemu SQL Server
  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
  • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną i swobodną komunikację

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektach komercyjnych dużej skali
  • Doświadczenie z bazami danych NoSQL, brokerem Kafka, OutBox Pattern
  • Doświadczenie z ClickStream, Kibana, ElasticSearch, Grafana
  • Doświadczenie w analizie i rozwiązywaniu zagadnień wydajnościowych
  • Praktyczna znajomość technik identyfikacji wąskich gardeł w oprogramowani oraz technik optymalizacji kodu i zapytań SQL
  • Znajomość technik wytwarzania oprogramowania w modelu „Domain Driven Design”

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776