Starszy Programista C / Linux (systemy wbudowane)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Transbit
20. 9. 2024

Jesteśmy firmą z doświadczeniem na rynku zbrojeniowym, dobrze ocenianym, bezpiecznym i stabilnym pracodawcą. Głównym obszarem naszej działalności jest tworzenie kompletnych, zintegrowanych wojskowych systemów teleinformatycznych (polowych i stacjonarnych). Specjalizujemy się w opracowywaniu specjalistycznych urządzeń łączności. Wszystkie nasze urządzenia, począwszy od koncepcji po ich produkcję, to nasze autorskie opracowania.

Tworzymy dwa nowe stanowiska w zespołach zajmujących się projektowaniem, testowaniem i wytwarzaniem oprogramowania do urządzeń telekomunikacyjnych.

Szukamy ludzi z pasją, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem naszych ekspertów.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie wysokiej jakości oprogramowania dla systemów wbudowanych (embedded) pracujących pod kontrolą systemu Linux
  • Projektowanie architektury oprogramowania dla urządzeń wbudowanych
  • Opracowanie i implementacja algorytmów rozwiązujących konkretne problemy z zakresu telekomunikacji
  • Opracowanie scenariuszy testowych i tworzenie testów jednostkowych oraz funkcjonalnych
  • Udział w badaniach i sprawdzeniach oprogramowania w warunkach rzeczywistych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja i kierunki pokrewne)
  • Ponad 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z tworzeniem oprogramowania komercyjnego w języku C
  • Wiedza techniczna z zakresu budowy systemów operacyjnych opartych na systemie Linux oraz tworzenia oprogramowania dla takich systemów (POSIX)
  • Podstawowa wiedza na temat architektury ARM (Linux, device tree)
  • Znajomość budowy kernela Linux
  • Analityczne myślenie oraz chęć dalszego rozwoju
  • Doświadczenie w programowaniu w języku Python i C++ , poziom średniozaawansowany
  • Średniozaawansowana znajomość narzędzi GNU Toolchain (gcc, make, gdb)
  • Znajomość systemów kontroli wersji (git), poziom średniozaawansowany
  • Orientacja w technologii sieciowych TCP/IP, poziom średniozaawansowany
  • Umiejętność tworzenia skryptów powłoki systemu Linux (Bash/Zsh), poziom średniozaawansowany
  • Obywatelstwo polskie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w przemyśle zbrojeniowym, wysokich technologii
  • Realny wpływ na rozwój firmy i produktów
  • Wynagrodzenie z uwzględnieniem kosztów autorskich
  • Możliwość pracy zdalnej (20% ogólnego czasu pracy)
  • Możliwość doskonalenia kariery zawodowej
  • Szeroki wybór benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, polisa na życie, dofinansowanie do: urlopu i działalności kulturalno-oświatowej, rozrywkowej i sportowo-rekreacyjnej, karty Multi Sport oraz nauki języka angielskiego)
  • Przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838