Starszy Programista C++
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
VlogIT
29. 9. 2024

Zadania: Implementacja funkcjonalności oprogramowania IoT Zapewnienie bezpieczeństwa komunikacji między urządzeniami Dzielenie się wiedzą, proponowanie rozwiązań i ulepszeń Organizacja pracy w zespole, przydzielanie zadań oraz monitorowanie postępów Wymagania: Bardzo dobra znajomość C++ poparta kilkuletnim doświadczeniem Dobra znajomość C Znajomość obszaru sieci i protokołów komunikacyjnych Znajomość systemu GNU/Linux Zorientowanie na clean code, codereview, testowanie i bezpieczeństwo Mile widziana znajomość narzędzi Git, Confluence, JIRA, znajomość Pythona, Bash Znajomość języka polskiego umożliwiająca swobodną komunikację i codzienną pracę oraz języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją Mile widziane doświadczenie w roli lidera zespołu Oferujemy: Umowę o pracę lub B2B Pracę w systemie hybrydowym w pierwszych tygodniach zatrudnienia; następnie praca zdalna z wizytami w Warszawie 26 dni płatnej przerwy w przypadku B2B Budżet na szkolenia i certyfikaty, udział w konferencjach (niezależnie od formy zatrudnienia) Elastyczny czas pracy Prywatną opiekę medyczną i kartę sportową, lekcje angielskiego

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132