Starszy Programista ABAP
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Zadania:

  • Międzynarodowe projekty rozwoju dedykowanych i standardowych systemów SAP,
  • Pełen cykl tworzenia i wdrażania,
  • Projekty rozwoju produktów.

Praca z pełnym zakresem najnowszych technologii i platform, w tym:

  • SAP S/4HANA w wersji stacjonarnej i chmurowej,
  • Zestaw SAP C/4HANA, w tym SAP Marketing Cloud, SAP Sales Cloud, SAP Commerce Cloud, i SAP Service Cloud,
  • SAP Ariba (projekty wdrożenia i integracji),
  • SAP Cloud Platform, w tym Cloud Integration/IOT/Leonardo, itp. Współpraca z SAP HANA Native.

Integracja S/4HANA (Chmura/stacjonarnie) z różnymi produktami chmurowymi, takimi jak:

  • SAP Cloud Platform, SAP Cloud Portal, SAP Mobile Platform (SMP 3.0), SAP SuccessFactors, SAP Jam, SAP Cloud for Customer, SAP Hybris Commerce Suite, SAP Cloud for Planning, SAP Ariba, SAP Fieldglass.

Wymagania:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w branży,
  • Doświadczenie w jednym lub kilku rozwiązaniach branżowych SAP, np. SAP dla Bankowości, Ubezpieczeń, Nafty i Gazu,
  • Doświadczenie w jednym lub kilku rozwiązaniach biznesowych SAP, np. SAP dla Produkcji i SAP EWM,
  • Doświadczenie w pracach z jednym lub kilkoma produktami SAP, np. SAP CRM, SAP PLM, SAP SCM, i SAP SRM,
  • Obiektowy ABAP; znajomość stosu ABAP (NW 7, 7.3, 7.4, i nowsze),
  • Zrozumienie NW Gateway i serwisów OData/REST,
  • Znajomość ABAP Core Data Services,
  • Specjalizacja w tworzeniu Business Object (BOPF, BOL i inne),
  • Angielski na poziomie średnio-zaawansowanym lub wyższym,
  • Znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane umiejętności:

  • Znajomość innych systemów korporacyjnych, takich jak Oracle E-Business Suite, MS Dynamics, czy 1C,
  • Zapoznanie z wytycznymi projektowania SAP Fiori,
  • Znajomość technologii internetowych, takich jak HTML5, SAPUI5, CSS3, JS, JQuery, Ajax, Node.js, itd.

Pracodawca oferuje:

  • Młody i przyjazny zespół;
  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę;
  • Imprezy firmowe i integracyjne;
  • Pakiet benefitów (herbata, kawa, płatne zajęcia sportowe, ubezpieczenie zdrowotne itp.);
  • Kursy językowe.

  • Praca Wrocław
  • Programista Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678