Starszy Operator Maszyn Krytycznych
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, Polska
Elica Group Polska Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Elica jest światowym liderem w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego.W związku z rozwojem struktur w Polsce, obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na następujące stanowisko:Starszy Operator Maszyn Krytycznych

Obowiązki

  • Obsługa prasy specjalnej z elementami obsługi robota automatycznego
  • Pomoc w programowaniu
  • Dbanie o poprawne funkcjonowanie maszyny
  • Odpowiedni dobór materiałów

Wymagania

  • Znajomość pracy maszyn hydraulicznych
  • Wykształcenie zawodowe
  • Odpowiedzialność, samodzielność
  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze robota FANUC
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Dokładność i sumienność

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki
  • Pracę na kluczowym stanowisku
  • Możliwość kursów i szkoleń ( UDT wózek, suwnice, szkolenie FANUC)
  • Wysokie premie oraz dodatki
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Darmowy transport z kierunków: Strzelin, Oława, Oleśnica, Bierutów, Grodków, Namysłów, Brzeg
  • Pracę w systemie 3- zmianowym
  • Bezpieczne i przyjazne warunki pracy
  • Prywatny pakiet opieki medycznej
  • Premie za polecenie pracownika do 4000 zł brutto
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do obiadów, platforma benefitowa, świadczenie wakacyjne oraz świąteczne, paczki dla dzieci, ubezpieczenia grupowe)

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Operator maszyn Jelcz-Laskowice
  • Operator Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116