Starszy Menadżer ds. Marki Własnej
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, Masovian Voivodeship, Polska
Eurocash S.A
16. 4. 2024

Grupa Eurocash to największą polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Lokalizacja: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Inicjowanie strategicznych działań mających na celu rozwój i zarządzanie marką własną, w tym określanie obszarów potencjalnego wzrostu
  • Rozwój strategii produktowej: Opracowywanie kompleksowych strategii dla nowych i istniejących marek własnych, włączając w to planowanie pozycjonowania, komunikacji oraz strategii wejścia na rynek
  • Zarządzanie procesem: Koordynacja prac związanych z rozwojem produktów, od pomysłu, przez projektowanie, produkcję, aż po wprowadzenie produktów
  • Monitorowanie wyników rynkowych i danych sprzedażowych oraz analizowanie trendów konsumenckich i działań konkurencji wraz z rekomendacjami
  • Skuteczne zarządzanie budżetem marketingowym, zapewniając optymalne wykorzystanie środków
  • Regularne raportowanie z postępów w rozwoju marek oraz realizacji założonych celów biznesowych
  • Ścisła współpraca z Zarządem oraz z pozostałymi działami firmy w celu maksymalizacji wyniku finansowego i optymalizacji procesów

Nasze wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz dużymi projektami
  • Umiejętności negocjacyjne, analityczne, prezentacyjne oraz komunikacyjne
  • Sprawna organizacja własnej pracy i umiejętność nadawania priorytetów
  • Determinacja w realizacji celów i zorientowanie na wynik
  • Wyższe wykształcenie
  • Znajomość MS Office (zwłaszcza MS Excel) na poziomie bardzo dobrym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Stabilną pracę w 6. co do wielkości obrotu grupie kapitałowej w Polsce, lidera hurtowej dystrybucji FMCG
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace
  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, samochód) oraz elastyczne godziny pracy
  • Pracę z jednej z dwóch możliwych lokalizacji: Komorniki lub Warszawa
  • Hybrydowy system czasu pracy
  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników

  • Praca Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179