Starszy Księgowy/Księgowy
  • Bialystok
Białystok, Bialystok, Polska
31. 7. 2024

Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy produkcyjnej szukamy kandydata na stanowisko: Księgowy/Starszy Księgowy

Lokalizacja: Białystok, Polska

Typ umowy: Umowa o pracę na pełny etat

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna z międzynarodowym zasięgiem. Dążymy do ciągłego doskonalenia naszych procesów i poszukujemy doświadczonego Starszego Księgowego, który dołączy do naszego zespołu finansowego.

Zakres obowiązków:
- Wykonywanie księgowań oraz prowadzenie ewidencji zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi.
- Udział w zamknięciu miesiąca oraz przygotowywanie sprawozdań finansowych i raportów okresowych.
- Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz raportów na potrzeby wewnętrzne i instytucji zewnętrznych.
- Bieżący kontakt z dostawcami, w tym przygotowywanie i monitoring płatności.
- Uzgadnianie sald oraz księgowanie faktur i przelewów bankowych.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość).
- Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w branży produkcyjnej.
- Znajomość przepisów rachunkowych oraz podatkowych.
- Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel.
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
- Samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie produkcyjnej.
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
- Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, szkolenia).
- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Białystok
  • Księgowy Białystok
  • Księgowa Białystok
  • Główny księgowy Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648