STARSZY KSIĘGOWY
  • Markowa
Markowa, 37-120 Markowa 1487, powiat: łańcucki, woj: podkarpackie
MUZEUM POLAKÓW RATUJĄCYCH ŻYDÓW PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ IM. RODZINY ULMÓW W MARKOWEJ
17. 9. 2024
od 3 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,
bieżąca weryfikacja i księgowanie faktur oraz wyciągów bankowych,
nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów ,prowadzenie dokumentacji,
kontrola wydatków w projekcie, w tym planowanie i sprawozdawczość,
koordynowanie działań w celu prawidłowego dokonywania rozliczeń,
opracowywanie zestawień i udział w sprawozdawczości,
inne prace zlecone przez Głównego Księgowego.

Inne wymagania
Wykształcenie wyższe , Wymagany profil (specjalność): ekonomia, rachunkowość, Doświadczenie zawodowe - powyżej 5 lat na podobnym stanowisku.
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych, dobra organizacja pracy własnej, dokładność, skrupulatność, terminowość, odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność przy realizacji zadań, doświadczenie w koordynowaniu i realizacji (rozliczaniu) projektów.
ZAKRES ZADAŃ WYKONYWANYCH NA STANOWISKU:
ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRACOWNIKA:
ponoszenie odpowiedzialności służbowej za niedopełnienie swoich obowiązków służbowych lub przekroczenie uprawnień wynikających z zakresu czynności,
odpowiadanie za rzetelne i terminowe sporządzanie sprawozdawczości z zakresu wykonywanych spraw,
sprawowanie nadzoru nad powierzonym mieniem Muzeum,
Kandydat powinien posiadać umiejętność stosowania i interpretowania aktów normatywnych oraz obowiązujących przepisów regulujących procedury postępowania przy realizacji zadań na zajmowanym stanowisku.
POŻĄDANE CECHY KANDYDATA:
bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zmieniających się warunkach, także pod presją czasu, skrupulatność, konsekwencja w działaniu i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania, zaangażowanie i dyspozycyjność, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
SPOSÓB SKŁADANIA DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji, uwzględniając szczegółowy przebieg kariery zawodowej oraz klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Starszy Księgowy w Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchwały dyrektywy 95/46/WE, a także ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zm.)."

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), specjalizacja: ekonomia, rachunkowość

  • Praca Markowa
  • Księgowy Markowa
  • Księgowa Markowa
  • Markowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584