Starszy Kontroler Kosztów Produkcji
  • Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, wielkopolskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej.
  • Wiedza z zakresu analizy finansowej, rachunkowości finansowej oraz zarządczej.
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne: finanse i rachunkowość, prawo lub pokrewne.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Dobra znajomość Microsoft Excel.
  • Znajomość systemu SAP.
  • Zdolności analityczne oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie z możliwością awansu w rozpoznawalnej firmie produkcyjnej z międzynarodowym kapitałem.
  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń z możliwością rozwoju finansowego oraz system premiowy.
  • Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 14 000-16 000 zł brutto uzależnione od doświadczenia i umiejętności.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy, między godziną 8:00, a 10:00.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenia grupowe.
  • Paczki świąteczne.
  • Szkolenia wstępne i wsparcie w rozwoju zawodowym.
  • Kursy językowe.
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy w Tarnowie Podgórnym, z dostępem do miejsc parkingowych.

  • Praca Tarnowo Podgórne
  • Pracownik produkcji Tarnowo Podgórne
  • Tarnowo Podgórne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584