Starszy Kontroler Jakości
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Smithstown Polska Sp. z o.o.
25. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola materiałów oraz wyrobów gotowych pod kątem zgodności z dokumentacją techniczną przed, w trakcie oraz po procesie produkcji
  • Programowanie i obsługa współrzędnościowej maszyny pomiarowej CMM (Zeiss - Contura, Duramax)
  • Wykonywanie pomiarów części, obsługa narzędzi pomiarowych (suwmiarki, mikrometry, wysokościomierze, sprawdziany)
  • Ocena wizualna części zgodnie z planem kontroli
  • Tworzenie oraz wypełnianie dokumentacji jakościowej (przewodniki produkcyjne, raporty jakościowe)
  • Wewnętrzne raportowanie niezgodności (NCR)
  • Tworzenie planów i instrukcji pomiarowych
  • Stały kontakt z Działem Produkcji w aspektach jakościowych
  • Współpraca z Inżynierem Jakości i Liderem Działu Jakości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad, norm i procedur związanych z Systemem Zarządzania Jakością (ISO 13485)
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • Umiejętność nadzorowania sprzętu kontrolno–pomiarowego, połączona z wiedzą z zakresu kalibracji
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B1)
  • Dokładność, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Doświadczenie w pomiarach na współrzędnościowej maszynie pomiarowej
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Otwartość i chęć do nauki

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Miłą i swobodną atmosferę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia i warsztaty zewnętrzne podnoszące kwalifikacje i utrwalające dotychczasową wiedzę
  • Szkolenia wewnętrzne przygotowujące do pracy na stanowisku

  • Praca Rzeszów
  • Kontroler jakości Rzeszów
  • Kontroler Rzeszów
  • Kontroler biletów Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536