Starszy Kontroler Biznesowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Media Markt Polska Sp. z o.o.
17. 10. 2024

85999

Obowiązki

  • Koordynowanie procesu zamknięcia miesiąca, kwartału, rok
  • Weryfikacja wyników finansowych na poziomie pełnego P&L
  • Analiza odchyleń do Budżetu, Prognoz, Zeszłego roku
  • Przygotowywanie budżetu rocznego i prognoz
  • Comiesięczne raportowanie wyników do grupy
  • Analiza i prognozowanie kapitału obrotowego oraz płynności
  • Analizy kosztów
  • Przygotowywanie dokumentacji oraz wyjaśnień na potrzeby audytora zewnętrznego
  • Koordynacja Pracy Zespołu

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie  wyższe z Finansów, Rachunkowości lub Ekonomii (Certyfikaty CIMA / ACCA będą dodatkowym atutem)
  • Znajomość MSSF/MSR
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego (min. B2)
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • Zaawansowana znajomość Excela oraz Power Bi
  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność

Oferujemy

  • Premie za wyniki
  • Dedykowane szkolenia oraz możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru
  • Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy
  • Fajny zespół

Źródło: Media Markt/Praca

  • Praca Warszawa
  • Kontroler Warszawa
  • Kontroler biletów Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776