Starszy Konsultant / Starsza Konsultantka ds. ESG w zespole Podatków Pośrednich
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Deloitte Polska
23. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie menedżera w prowadzeniu różnorodnych projektów związanych z ochroną środowiska i zrównoważonego rozwoju w szczególności z gospodarką odpadami;
  • asystowanie klientom w obsłudze rejestru BDO, prowadzeniu ewidencji, składaniu raportów wymaganych przez regulacje środowiskowe;
  • przygotowywanie kalkulacji opłat związanych z gospodarką odpadami i opakowaniami, z korzystaniem ze środowiska, gospodarką wodno-ściekową;
  • bieżący kontakt z przedstawicielami organów administracyjnych;
  • śledzenie zmian w prawie krajowym i unijnym w zakresie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju i innych związanych z zagadnieniami ESG;
  • identyfikacja i analiza obowiązków związanych z tzw. zielonymi podatkami/ opłatami środowiskowymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: związane z ochrona środowiska i zrównoważonym rozwojem, ekonomia, prawo, finanse i rachunkowość, administracja);
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze związanym z zagadnieniami zrównoważonego rozwoju i tzw. zielonych podatków/ opłat środowiskowych;
  • doświadczenie w firmach konsultingowych lub kancelariach prawnych będzie istotnym atutem;
  • praktyczna znajomość polskich i unijnych przepisów w zakresie ochrony środowiska w szczególności w zakresie rozszerzonej odpowiedzialności producenta, regulacji SUP, gospodarki odpadami oraz rejestru BDO;
  • gotowość do rozwoju we wszystkich obszarach ESG oraz chęć dzielenia się wiedzą;
  • umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania niestandardowych rozwiązań;
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji;
  • aktywne podejmowanie zadań, kreatywne podejście do nich oraz umiejętność pracy w różnorodnym zespole;
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów;
  • znajomość j. angielskiego w stopniu biegłym;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym środowisku wspierającym rozwój osobisty i zawodowy w jednej z największych na świecie firmie konsultingowych
  • hybrydowy model pracy
  • dostęp do bogatej oferty platformy kafeteryjnej
  • kartę Multisport
  • szeroki pakiet prywatnej opieki medycznej
  • bogatą ofertę szkoleń dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb
  • wewnętrzny program rozwoju kariery
  • darmową wypożyczalnię rowerów
  • jasno zdefiniowaną ścieżkę rozwoju i awansu
  • rekrutacyjny Program Motywacyjny – STARS
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • firmowa drużyna sportowa

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

Po kliknięciu w przycisk „Aplikuj” lub „Aplikuj teraz” nastąpi przekierowanie do systemu rekrutacyjnego Deloitte umożliwiającego złożenie aplikacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe będą podlegały przetwarzaniu przez Deloitte zgodnie z zasadami określonymi w naszej Polityce Prywatności.

  • Praca Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Konsultant ślubny Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848