Starszy konsultant podatkowy / Starsza konsultantka podatkowa w zespole cen transferowych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
KRAFTAX Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni kontakt z Klientami kancelarii,
  • sporządzanie projektów dokumentacji cen transferowych,
  • tworzenie analiz cen transferowych (analiz porównawczych / analiz zgodności),
  • wypełnianie informacji TPR,
  • przeprowadzanie analiz finansowych oraz różnorodnych analiz rynkowych w zakresie rentowności oraz rynkowego poziomu cen,
  • monitorowanie i interpretacja zmian w krajowych przepisach podatkowych dot. cen transferowych,
  • przygotowywanie alertów, artykułów oraz opinii z zakresu cen transferowych.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie,
  • systematyczność i samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków,
  • umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • sprawne korzystanie z pakietu MS Office – Excel/Word oraz narzędzi kalkulacyjnych.

To oferujemy

  • wiele atrakcyjnych projektów dla największych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • elastyczne godziny pracy (w tym możliwość pracy zdalnej),
  • wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu dalszych kwalifikacji i certyfikatów (finansowanie szkoleń, dofinansowanie do studiów oraz egzaminu na doradcę podatkowego),
  • atmosferę, która sprzyja budowaniu relacji i poszerzaniu kompetencji,
  • kultura oparta o zaufanie, współpracę, różnorodność i wzajemne wsparcie – nie jesteśmy sztywną korporacją,
  • uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe,
  • bardzo atrakcyjną lokalizację biura w centrum Wrocławia.

  • Praca Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Konsultant Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Konsultant ślubny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080