Starszy konsultant podatkowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Grupa Selena
19. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • bieżące doradztwo podatkowe dla spółek Grupy
  • opiniowanie pod kątem podatkowym projektów umów zawieranych przez Grupę
  • monitorowanie i analiza zmian przepisów podatkowych mających wpływ na działalność Grupy
  • udział w weryfikacji prawidłowości rozliczeń podatku VAT
  • weryfikacja przygotowywanych rocznych kalkulacji podatku CIT
  • przygotowywanie kalkulacji rozliczeń transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi
  • sporządzanie dokumentacji cen transferowych transakcji realizowanych pomiędzy podmiotami Grupy
  • udział w prowadzonych wobec spółek Grupy czynnościach sprawdzających i kontrolach podatkowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze, administracyjne lub ekonomiczne)
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w podmiotach świadczących usługi doradztwa podatkowego lub w grupach kapitałowych
  • bardzo dobra znajomość polskich i międzynarodowych przepisów podatkowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wysokie umiejętności analityczne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • proaktywna postawa, skrupulatność, terminowość
  • rozwinięte zdolności interpersonalne

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie sporządzania dokumentacji cen transferowych
  • znajomość programu Microsoft Dynamics AX

To oferujemy

  • Pracę w systemie hybrydowym po okresie wdrożenia
  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Interesujący pakiet socjalny m.in. opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny
  • Możliwość nabywania nowych ciekawych doświadczeń dzięki bliskiej współpracy z polskimi i zagranicznymi spółkami Grupy

  • Praca Wrocław
  • Konsultant Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Konsultant ślubny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567