Starszy konsultant ds. sprzedaży i rekrutacji (finance & accounting)
  • Warszawa
starszy konsultant ds. sprzedaży i rekrutacji (finance & accounting)
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 10. 2024

Struktury Randstad Professional Talent Solutions rosną, dlatego aktualnie poszukujemy starszych konsultantów_tek ds. sprzedaży i rekrutacji.

Stanowisko to obejmuje ze sobą działania business development, budowania relacji oraz realizacji procesów rekrutacyjnych w specjalizacji finansowo-księgowej.

Oczekujemy

  • doświaczenia w zakresie sprzedaży usług B2B (usługi HR/rekrutacyjne/szkolenia itp.)
  • mile widziane doświadczenie w docieraniu do osób decyzyjnych w strukturach finansowo-księgowych
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego umożliwiającej pracy z klientami biznesowymi - ale jeśli jest to obszar do podszkolenia też porozmawiajmy:)
  • dojrzałości biznesowej i wysokiej samodzielności w działaniu
  • umiejętności pracy na celach
  • umiejętności efektywnej współpracy z klientami
  • umiejętności pracy zespołowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • hybrydowy tryb pracy uwzględniający wizyty w biurze w Warszawie
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy w cyklu miesięcznym
  • prywatną opiekę medyczną (Medicover lub Luxmed) oraz wsparcie psychologiczne
  • ubezpieczenie na życie w PZU
  • kartę lunchową (350 zł miesięcznie)
  • kartę sportową (Multisport lub Medicover Sport)
  • workation
  • darmowy dostęp do ebooków i audiobooków
  • dodatkowy dzień urlopu na urodziny
  • refundację szkieł korekcyjnych oraz soczewek
  • darmowy dostęp do aplikacji do nauki języka angielskiego
  • możliwość dofinansowania studiów aż do 50% lub kursów specjalistycznych
  • tańszy abonament telefoniczny dla Ciebie i całej Twojej rodziny
  • dodatkowy dzień wolny na wolontariat
  • pakiet weterynaryjny
  • udział w sportowych rywalizacjach za pośrednictwem platformy wellbeingowej
  • szkolenia z zakresu rekrutacji oraz sprzedaży
  • różne inicjatywy wewnętrzne: webinaria (min. z tematyki well-beingu, personal brandingu i wiele innych), sesje wymiany wiedzy i best practises wraz z Ekspertkami i Ekspertami Randstad

Zadania

  • budowanie i rozwijanie relacji z potencjalnymi klientami biznesowymi
  • prowadzenie negocjacji, działania po-sprzedażowe
  • budowanie silnej pozycji Randstad jako partnera biznesowego, doradcy w obszarze rekrutacji
  • bieżące pozyskiwanie informacji o rynku pracy związanych z daną branżą/ specjalizacją i jej specyfice, trendach, stawkach wynagrodzeń i innych istotnych elementach związanych z rekrutacją i zatrudnianiem kandydatów
  • samodzilena realizacja projektów rekrutacyjnych w ramach dedykowanej specjalistacji ( finanse i księgowść) lub współpraca z rekruterem który będzie odpowiedzialny za poszukiwania kandydatów
  • pisanie eksperckich artykułów, m.in. na nasz blog firmowy
  • dzielenie się wiedzą z zespołem w zakresie informacji rynkowych związanych z daną specjalizacją
  • bieżące raportowanie działań

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Konsultant ślubny Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251