Starszy / konsultant ds. sprzedaży i rekrutacji
  • Katowice
starszy / konsultant ds. sprzedaży i rekrutacji
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Do naszego zespołu Professional Talent Solutions poszukujemy obecnie doświadczonej osoby z zakresu sprzedaży usług B2B. W zależności od doświadczenia możemy rozmowach o roli konsultanta lub starszego konsultanta. Zapraszamy do rozmów!

Oczekujemy

  • doświadczenia w zakresie sprzedaży usług rekrutacyjnych lub innych usług B2B o zbliżonym procesie sprzedażowym
  • wysokiej motywacji do rozwoju w Randstad w obszarze zadań sprzedażowych
  • chęci do prowadzenia procesów rekrutacyjnych w ramach danej specjalizacji
  • inicjatywa oraz nastawienie na szukanie rozwiązań
  • umiejętność pracy zespołowej
  • poczucia humoru
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego umożliwiającej rozmowy z klientem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • profesjonalne wdrożenie do pracy i możliwości rozwoju swoich kompetencji (szkolenia stacjonarne/online, webinary, Akademia rekrutacji i sprzedaży)
  • wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy w cyklu miesięcznym
  • szeroki wachlarz benefitów: (prywatna opieka medyczna, darmowy dostęp do ebooków, udział w sportowych rywalizacjach za pośrednictwem platformy wellbeingowej, darmowy dostęp do aplikacji do nauki języka angielskiego, możliwość dofinansowania studiów aż do 50 % lub kursów specjalistycznych, ubezpieczenie na życie, tańszy abonament telefoniczny dla Ciebie i całej Twojej rodziny, dodatkowe dni urlopu, parkiet weterynaryjny i to nie wszystko!)
  • możliwość działania w dobrej sprawie, u nas masz dodatkowy dzień wolny w roku, który możesz wykorzystać na wolontariat
  • różne inicjatywy wewnętrzne: webinaria (min. z tematyki well-beingu, personal brandingu i wiele innych), czy sesje wymiany wiedzy i best practises wraz z Ekspertami Randstad
  • możliwość sprawdzenia się i pełnienia nowych ról, takich jak trener, coach kariery, audytor
  • proces rekrutacyjny początkowo prowadzimy zdalnie by docelowo zaprosić na spotkanie w biurze

Zadania

  • aktywne działania sprzedażowe w celu pozyskiwania projektów rekrutacyjnych w ramach danej specjalizacji
  • realizacja telefonów i spotkań sprzedażowych w regionie województwa śląskiego
  • samodzielne realizowanie pojedynczych procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego / wyższego szczebla
  • budowanie silnej pozycji Randstad jako partnera biznesowego, doradcy w obszarze rekrutacji
  • realizacja indywidualnych celów oraz rejestracja aktywności w CRM
  • współpraca z zespołem

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. kadr i płac Katowice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Katowice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Konsultant Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246