Starszy kierownik projektu / Starsza kierowniczka projektu
  • Starogard Gdański
Starogard Gdański, Starogard Gdański, pomorskie, Polska
POLPHARMA S.A.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Zarządzanie projektami MS&T na poziomie globalnym, transferami technologii oraz transferem wiedzy
  • Prowadzenie projektów związanych z maksymalizacją efektywności wytwarzania
  • Podejmowanie inicjatyw w zakresie rozwoju oraz implementacji rozwiązań technologicznych do obecnego portfolio
  • Wspieranie ciągłego doskonalenia procesów MS&T oraz budowanie kompetencji MS&T w organizacji
  • Zapewnienie techniczne i naukowe wsparcie poprzez partnerstwa z lokalnymi oraz globalnymi jednostkami organizacyjnymi, a także podmiotami zewnętrznymi
  • Wsparcie w rozwiązywaniu problemów technologicznych/ trudnych produktów

NASZE WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne, chemiczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w zarządzaniu interdyscyplinarnymi projektami  lub inicjatywami na dużą skalę
  • Doświadczenie pracy w zakresie technologicznych aspektów produkcji złożonych produktów farmaceutycznych, cyklu życia produktów oraz wymogów prawnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym słownictwo specjalistyczne)
  • Umiejętność lateralnego myślenia
  • Doskonałe umiejętności planowania i organizacji

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

  • Praca Starogard Gdański
  • Kierownik Starogard Gdański
  • Starogard Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659