Starszy Inżynier Testu – Programista Aplikacyjny
  • Łysomice
Łysomice, Łysomice, Kujawsko-Pomorskie, Polska
APATOR SA
28. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie oprogramowania dla stanowisk testujących produkty
  • Tworzenie aplikacji oraz baz danych wykorzystywanych w procesach produkcyjnych
  • Projektowanie i doskonalenie urządzeń do testowania elektroniki
  • Definiowanie metod pomiaru i kontroli produktu
  • Szkolenie inżynierów procesu w zakresie wdrażanych aplikacji / stanowisk / systemów
  • Wsparcie produkcji w rozwiązywaniu problemów procesowych
  • Analiza statystyczna z wykorzystaniem SQL

Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, telekomunikacja, automatyka)
  • Praktyczna umiejętność programowania aplikacyjnego: C# lub C++
  • Doświadczenie praktyczne w tworzeniu testów z wykorzystaniem Teststand oraz LabVIEW
  • Znajomość interfejsów komunikacyjnych RS485, I2C, SPI, GPIB, CAN, WMBUS, ETHERNET
  • Dobra znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej
  • Znajomość systemów pomiarowych
  • Doświadczenie w programowaniu testów wizyjnych, w szczególności AOI
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie i rozwój posiadanych kompetencji
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym
  • Realne możliwości rozwoju w organizacji
  • Proces efektywnego wdrożenia, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki

Benefity:

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dostęp do platformy nauki języka obcego
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny czas pracy - pracę zaczynamy między 6:00 a 9:30
  • Brak dress code’u
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Praca Łysomice
  • Inżynier Łysomice
  • Łysomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714