Starszy Inżynier Procesu / Lean
  • Świdnica
Świdnica, Świdnica, dolnośląskie, Polska
Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.
25. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Uruchamianie projektu/ów oraz kompleksowe zarządzanie ich cyklem życia.
  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji projektowej (w tym monitorowanie budżetu).
  • Stała współpraca z zespołem projektowym, w tym angażowanie zespołu i moderowanie spotkań.
  • Raportowanie i prezentowanie postępów projektu.
  • Przygotowanie danych oraz udział w audytach Klientów, etc.
  • Doskonalenie procesów produkcyjnych i technologicznych metodami z zakresu LEAN - IAPS w celu minimalizacji marnotrawstwa i zwiększania wydajności oraz zachowanie lub poprawy jakości.
  • Optymalizacja procesów pod kątem stałej poprawy jakości i zmniejszania kosztów ich realizacji.
  • Prowadzenie i organizacja warsztatów LEAN - IAPS (SMED, Hoshin, 5S).
  • Organizacja i nadzór nad dokumentacją IAPS.
  • Propozycje nowych koncepcji technologicznych.
  • Organizacja szkoleń i warsztatów dla pracowników.

Nasze wymagania

  • Min.3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży automotive.
  • Ugruntowane doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją techniczną.
  • Biegłą znajomość Pakietu MS Office (w szczególności Excel oraz Power Point).
  • Bardzo dobrą znajomość AutoCAD.
  • Dobrą znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego.
  • Wysokie zdolności komunikacyjne.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Umiejętność współpracy w zespole, chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.
  • Terminowość, wysoką kulturę osobistą, otwartość na zmiany.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Perspektywy rozwoju i realizację celów zawodowych oraz szkolenia.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • System premiowy powiązany z realizacją celów.
  • Rozbudowany system socjalny: dopłata do posiłków, prywatna opieka medyczna Luxmed, dofinansowanie do pakietu Medicover Sport.
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: wczasy pod gruszą, świadczenia z tytułu Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i w zmotywowanym zespole.

  • Praca Świdnica
  • Inżynier Świdnik
  • Inżynier Świdnica
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584