Starszy Inżynier Jakości NPI
  • Mierzyn
, Mierzyn, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Demant
16. 9. 2024

Czy chcesz być częścią firmy będącej liderem w swojej branży?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, to jest to dobry początek abyśmy porozmawiali o Twoich potrzebach związanych z rozwojem.

Będąc częścią grupy najwyższej klasy inżynierów decydujących o dopuszczeniu i sposobie produkcji nowych aparatów słuchowych spotkasz się z wieloma wyzwaniami.

W naszej organizacji kładziemy nacisk na współpracę zespołową. Dołączając do nas, będziesz mógł liczyć na wsparcie doświadczonej kadry inżynieryjnej, którzy wprowadzą Cię w innowacyjny świat NPI, gdzie umiejętności i technologia łączą się, tworząc produkty przyszłości.

Pracując z nami otrzymasz:

  • umowę o pracę na pełen etat w rozwijającej się organizacji, która jest światowym liderem w swojej branży;
  • elastyczne godziny pracy, okazjonalną pracę zdalną;
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku wśród najnowszych technologii;
  • ciekawe i niepowtarzalne projekty, dające możliwości rozwoju i podejmowania interesujących wyzwań zawodowych, rozwijasz się jako samodzielny specjalista, jak i lider projektów;
  • pracę w środowisku z bardzo niskim poziomem rutynowości, za to z wysokim poziomem dynamiki i zmian;
  • benefity (np. opiekę medyczną Medicover; karty sportowe, darmowy transport do pracy naszymi firmowymi autobusami, siłownię firmową i wiele innych).

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Udział w projektach związanych z wdrażaniem nowych produktów i procesów produkcyjnych;
  • definiowanie kryteriów jakościowych;
  • analizowanie ryzyka i wprowadzanie narzędzi obniżających przyczyny ich występowania;
  • inicjowanie i koordynowanie działań na rzecz poprawy jakości w firmie oraz wśród naszych dostawców;
  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji;
  • analizowanie danych i trendów dla kluczowych parametrów produktów;
  • udział w audytach zewnętrznych i wewnętrznych.

Idealnie jeśli:

  • ukończyłeś/łaś studia wyższe, mile widziane zarządzanie jakością/ inżynieria produkcji i/lub techniczne;
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym dobrą komunikację;
  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane min. 2 lata);
  • umiesz obsługiwać Minitab i wykonywałeś analizy metodą Gage R&R lub Kappa;
  • potrafisz czytać rysnek techniczny;
  • potrafisz oszacować ryzyko opierając się na solidnych danych i potrafisz odnaleźć się w analizie PFMEA.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 929
20 567