Starszy Inżynier Instalacji Elektrycznych
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
NES Global Talent
30. 5. 2024

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, Produkcja.

Dla naszego klienta, NES prowadzi rekrutację na stanowisko:
Zadania:

  • Samodzielne wykonywanie projektowych prac inżynierskich bezpośrednio związanych z zadaniami zlecanymi.
  • Prowadzenie prac inżynierskich, przygotowywanie koncepcji, specyfikacji technicznych oraz pozostałych zadań związanych z systemami AKPiA, automatyki, SCADA lub innych systemów sterowania
  • Prowadzenie nadzoru podwykonawców realizujących projekty związane z systemami sterowania oraz automatyki
  • Opracowanie dokumentacji dla szaf automatyki i elektryki
  • Sporządzanie specyfikacji oraz dobór aparatury.
  • Sporządzanie zestawień oraz przygotowywanie informacji bazowych na potrzeby ofertowania.
  • Współdzielenie zdobytej wiedzy i opracowanych rozwiązań w celu optymalizacji pracy.
  • Wsparcie inżynierskie innym zespołom firmy
  • Dzielenie się zdobytą wiedzą oraz wspieranie mniej doświadczonych współpracowników jako ich mentor.
  • Uczestnictwo w spotkaniach technicznych (z klientem, konsultantem i podwykonawcami) w celu wspierania kierownika projektu lub innych członków projektu.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych bezpośrednio z klientem, konsultantem i podwykonawcami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane z zakresu elektryki, energetyki, automatyki,
  • Min. 2 lata doświadczenia z prac na budowie związanych z pracami elektrycznymi
  • Doświadczenie zawodowe w samodzielnej realizacji projektów w zakresie obwodów pierwotnych stacji SN i NN lub projektowaniu instalacji elektrycznych
  • Doświadczenie w realizacji kompleksowych projektów elektrycznych począwszy od koncepcji, wsadów do projektów budowlanych. Projektów wykonawczych
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem min. AutoCAD, oprogramowanie do obliczeń kablowych: E-Plan, Simaris, Caneco, Amtech,Power Factory
  • Umiejętności obsługi programów: pakietu MS Office
  • Umiejętności obsługi programów: WsCAD lub Eplan
  • Umiejętność współpracy z podwykonawcami
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • zdolności interpersonalne niezbędne do bezpośredniej komunikacji i współpracy z klientem
  • doskonała organizacja pracy, systematyczność, dokładność, rzetelność oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • Język angielski na poziomie dobrym (zarówno w mowie jak i w piśmie)
  • Dobra organizacja pracy, elastyczność;

Oferujemy:

  • Czytelny system premiowy i zasady awansu
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Współfinansowanie okularów korekcyjnych
  • Dofinansowanie urlopów wypoczynkowych
  • Pracę pełną wyzwań, w której nie ma mowy o nudzie i monotonii
  • Kursy, szkolenia, warsztaty techniczne

  • Praca Kraków
  • Inżynier Kraków
  • Inżynier oprogramowania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080