Starszy inżynier ds. symulacji (FEA)
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
21. 8. 2024

Nasz klient to czołowy producent w branży lotniczej, kosmicznej i obronnej, z ponad 120-letnią historią innowacji i doskonałości. Zatrudniając około 46 800 pracowników, firma jest znana z zaangażowania w rozwój technologii przyszłości oraz współpracy z nauką na najwyższym poziomie. Obecnie poszukuje ona talentów na różne stanowiska, od inżynierów wsparcia po kierowników produkcji, oferując nie tylko pracę, ale i możliwość uczestnictwa w projektach, które kształtują przyszłość naszego świata. Firma jest głęboko zaangażowana społecznie w regionach swojej działalności, współpracując z lokalnymi partnerami w dziedzinie szkoleń i zatrudnienia. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieć realny wpływ na rozwój nowoczesnych technologii i jednocześnie rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym i wspierającym środowisku.

Wymagania:

  • Język: angielski, B2
  • Tytuł magistra inżynierii
  • Praca zespołowa, myślenie analityczne, samomotywacja, postawa "can-do" i umiejętności podejmowania decyzji
  • Umiejętność interpretacji rysunków technicznych
  • Głębokie zrozumienie teorii sprężystości, wytrzymałości zmęczeniowej i powiązanych wyzwań
  • 7 lat doświadczenia zawodowego jako inżynier mechanik / inżynier naprężeń, najlepiej w przemyśle lotniczym
  • Silne umiejętności techniczne
  • Doświadczenie w Ansys, Patran, Abaqus lub Hyperworks

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie z Catia V5
  • Doświadczenie z Solid Edge
  • Język: francuski
  • Doświadczenie w projektowaniu i GD&T będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość projektowania i działania silników lotniczych

Oferujemy:

  • Unikalna szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego w przemyśle lotniczym
  • Rozwój osobisty
  • Bardzo dobre warunki pracy i środowisko
  • Szeroki pakiet socjalny (ubezpieczenie medyczne i na życie, karta sportowa itp.)
  • Dzielenie się kosztami zajęć z języka obcego
  • Dzielenie się kosztami szkoleń i kursów zawodowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wydarzenia integracyjne
  • Kawa / herbata / napoje
  • Miejsce parkingowe dla pracowników
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Fundusze wakacyjne
  • Prezenty świąteczne
  • Program poleceń pracowniczych
  • Możliwość uzyskania pozwoleń i licencji
  • Inicjatywy charytatywne
  • Nagroda jubileuszowa

Obowiązki:

  • Przygotowywanie analiz wytrzymałościowych (statycznych, LCF, HCF, zmęczeniowych, nadobrotowych, FBO, propagacji pęknięć) elementów silników lotniczych (sprężarka, komora spalania, turbina - części statyczne/obrotowe) przy użyciu FEA (Ansys Workbench) i metod analitycznych
  • Ocena niezgodności związanych z elementami silników lotniczych i ich wpływu na produkt
  • Walidacja techniczna (autoryzacja zatwierdzenia) koncesji związanych z niezgodnościami wizualnymi, wymiarowymi i procesowymi elementów silników lotniczych
  • Wsparcie Lidera Technicznego w tworzeniu i wdrażaniu procesów technicznych i organizacyjnych, instrukcji, najlepszych praktyk, wyciągniętych wniosków
  • Codzienna współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami z zakresu projektowania, technologii, jakości i produkcji na różnych etapach wdrażania i produkcji seryjnej
  • Wsparcie techniczne dla innych działów w celu usprawnienia procesów
  • Definiowanie rozwiązań technicznych (wniosek o zmianę rysunku, pozwolenie na produkcję, optymalizacja procesu) w celu wyeliminowania niezgodności produktów
  • Wsparcie techniczne na miejscu dla innych członków Biura Projektowego

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Rzeszów
  • Inżynier Rzeszów
  • Inżynier oprogramowania Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536