(Starszy) Inżynier Danych BI
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Empik
16. 9. 2024

Nasza multikategoryjna oferta to już ponad 15 milionów produktów w 20 kategoriach, takich jak książka, zabawka, art. szkolne i papiernicze, produkty cyfrowe, ale również zdrowie i uroda, elektronika, dom i ogród czy sport.

W ramach unikatowego omnikanałowego ekosystemu łączymy ponad 350 salonów stacjonarnych z bogatą ofertą dostępną na Empik.com, w tym marketplace (EmpikPlace) i poprzez aplikację mobilną. Ponad 7 mln Polaków rocznie dokonuje zakupów we wszystkich naszych kanałach o wartości ponad 3 mld PLN.

Empik to także jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych marek w Polsce, o ponad 75-letniej bogatej historii.

Jednocześnie jako Grupa Empik wzmacniamy naszą ofertę dla klientów poprzez rozwijany ekosystem usług, oferując m.in. dostęp do cyfrowych treści – audiobooki, ebooki, podcasty (Empik Go) czy bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe (Going, Empik Bilety).

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie środowiska BI opartego o Microsoft Azure dla całej Grupy Empik z wykorzystaniem najnowszych narzędzi i technologii;
  • Tworzenie, optymalizacja i monitorowanie procesów ETL/ELT;
  • Utrzymywanie i rozwój rozwiązań BI z wykorzystaniem między innymi: Azure Data Factory, Azure Synapse, Azure Analysis Services, Databricks, Power BI;
  • Dbanie o jakość rozwiązań, rozwój dobrych praktyk oraz stacku technologicznego;
  • Tworzenie dokumentacji wdrażanych rozwiązań;
  • Współpraca z innymi działami w zakresie zapotrzebowania na dane i rozwiązania BI.

Oczekiwania:

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe w zakresie przetwarzania i przechowywania danych;
  • Posiadasz praktyczną wiedzę na temat rozwiązań BI i Big Data;
  • Sprawnie posługujesz się SQL / T-SQL;
  • Znasz Power BI i podstawy DAX;
  • Umiesz myśleć analitycznie i potrafisz skutecznie komunikować złożone pomysły;
  • Jesteś zaangażowany(na) i potrafisz współpracować z innymi.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe związane z inżynierią danych/informatyką;
  • Doświadczenie z rozwiązaniami BI Microsoft Azure;
  • Znajomość Python i Spark (pySpark).

  • Praca Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567