Starszy Inspektor/Specjalista w Dziale Aparatury Medycznej
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji aparatury i sprzętu medycznego oraz prowadzenie ewidencji czynności serwisowych,

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi w zakresie napraw, przeglądów i konserwacji aparatury i sprzętu medycznego – zbieranie ofert cenowych, nadzór nad prowadzonymi pracami serwisowymi, prowadzenie ich ewidencji,

  • planowanie zakupów, analiza i opiniowanie wniosków o zakupy aparatury medycznej,

  • przygotowywanie specyfikacji i opisów przedmiotów zamówienia w postępowaniach o zakup aparatury medycznej,

  • odpowiedzialność za prawidłową i terminową realizację dostaw, instalacji i uruchomienia aparatury

    i sprzętu medycznego,

  • przygotowanie postępowań na usługi serwisowe aparatury medycznej i nadzór nad realizacja umów,

  • likwidacja zużytego sprzętu i aparatury medycznej – sporządzanie orzeczeń o stanie technicznym likwidowanego sprzętu, przygotowanie go do wywozu do utylizacji,

  • wykonywanie pomiarów bezpieczeństwa elektrycznego aparatury medycznej,

  • przyjmowanie do testowania/dzierżawy aparatury medycznej i nadzór nad jej eksploatacją,

  • planowanie rocznych kosztów napraw i przeglądów technicznych aparatury medycznej, materiałów do napraw i konserwacji, dzierżaw i wyce aparatury medycznej, przeglądów i wzorcowania przyrządów pomiarowych.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne kierunek Inżynieria Biomedyczna

  • minimum 2 lat pracy w szpitalu w dziale/ sekcji aparatury medycznej, dopuszcza się brak doświadczenia,

  • preferowane doświadczenie w wykonywaniu napraw i przeglądów aparatury medycznej różnej specjalności,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie instrukcji serwisowych i menu aparatów oraz porozumiewania się z serwisem,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość zagadnień informatycznych w stopniu podstawowym, w zakresie: systemów operacyjnych, sieci komputerowych, serwerowych systemów radiologicznych, archiwizacji danych i obrazów oraz komunikacji typu PACS,

  • zdyscyplinowanie, zaangażowanie w pracę, kreatywność, samodzielność, kultura osobista, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • przyjazną atmosferę pracy oraz stabilne zatrudnienie.

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) należy przesyłać w terminie: do 2 maja 2024 roku w temacie wpisując: „Starszy Inspektor/Specjalista” lub składać w Sekretariacie Dyrektora (p. D 022) ul. Ceglana 35, Katowice

Szpital zastrzega sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

  • Praca Katowice
  • Inspektor Katowice
  • Technik sterylizacji medycznej Katowice
  • Specjalista SEO Katowice
  • Specjalista SEM Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179