Starszy Inspektor ds. BHP (K/M)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
SPIE
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

SPIE Building Solutions Sp. z o.o. to lider polskiego rynku Facility Management, świadczący multitechniczne usługi dla nieruchomości biurowych, logistycznych, handlowych i przemysłowych. Firma wspiera swoich Klientów w utrzymywaniu energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska budynków oraz projektuje, dostarcza i instaluje kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów bezpieczeństwa, ochrony przeciwpożarowej, teletechniki, automatyki budynkowej i elektromobilności dla wszystkich sektorów rynku.

Grupa SPIE to ponad 48 000 entuzjastów technologii na całym świecie. W Polsce zespół SPIE Building Solutions liczy obecnie ponad 900 osób. W ramach usług multitechnicznych nieruchomości obsługujemy powierzchnię ponad 10,2 mln m2 na terenie całego kraju. Naszym Klientom gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie cyklu życia budynku: od koncepcji i projektu instalacji oraz systemów, po ich wykonanie, konserwacje i modernizacje.

Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych (instruktaż ogólny) oraz szkoleń tematycznych z zakresu BHP (wg potrzeb);
  • organizacja szkoleń okresowych BHP oraz ich rozliczanie;
  • przeprowadzanie przeglądów warunków pracy, wydawanie zaleceń pokontrolnych, monitorowanie stopnia ich realizacji oraz ich rozliczanie;
  • analiza przyczyn i okoliczności wypadków, sporządzanie dokumentacji powypadkowej (wg potrzeb);
  • wsparcie działów spółki w zakresie stosowania przepisów oraz zasad BHP;
  • wsparcie kierownictwa spółki w identyfikacji i ocenie ryzyka zawodowego;
  • wsparcie przełożonego w opracowywaniu analiz, sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne spółki;
  • udział w opracowywaniu instrukcji, procedur i innych wewnętrznych wytycznych dotyczących BHP;
  • proponowanie i wdrażanie rozwiązań dotyczących poprawy bezpieczeństwa pracy i wzrostu świadomości pracowników w zakresie BHP;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe w zakresie BHP;
  • przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe w służbach BHP w jednostce rozproszonej;
  • bardzo dobra znajomość przepisów BHP i PPOŻ;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office;
  • samodzielność oraz umiejętność podejmowania decyzji;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • gotowość do wyjazdów służbowych;
  • przynajmniej dobra znajomość j. angielskiego;
  • bardzo dobra organizacja pracy, dążenie do osiągania wyników;
  • dokładność i skrupulatność oraz proaktywna postawa
  • mile widziane uprawnienia Audytora wewnętrznego systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy wg wymagań normy ISO 45001:2018 oraz praktyczna znajomość założeń normy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w Polsce, w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku;
  • bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;
  • program wdrożeniowy (wprowadzający) dla nowych pracowników i wsparcie menedżera;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach technicznych;
  • samodzielność i odpowiedzialność;
  • szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowane przez pracodawcę;
  • możliwość awansu w strukturach firmy;
  • premie za dodatkowe aktywności i nagrody zależne od wyników pracy;
  • profesjonalne wyposażenie (tel. komórkowy, odzież firmowa i inne narzędzia pracy);
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli

  • Praca Warszawa
  • Inspektor Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080