Starszy Inspektor ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy i PPOŻ
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Decathlon sp. z o.o.
1. 10. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i organizacja szkoleń online i stacjonarnych dla 12 jednostek w regionie,
  • Opracowywanie programów edukacyjnych oraz materiałów szkoleniowych z zakresu BHP,
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz doradztwo w zakresie przestrzegania przepisów, zasad, procedur, instrukcji BHP,
  • Współtworzenie zasad bezpieczeństwa w całej organizacji w zakresie BHP,
  • Sporządzanie oceny i analiz ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy oraz ich aktualizacja,
  • Prowadzenie dokumentacji powypadkowej oraz udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy,
  • Przeprowadzanie audytów i kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP,
  • Prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z obowiązującym wewnętrznym standardem oraz obowiązującymi wymaganiami prawnymi,
  • Organizacja i realizacja pomiaru czynników szkodliwych na stanowiskach pracy,
  • Raportowanie potencjalnych zagrożeń na stanowiskach pracy, nadzór nad sprawnością urządzeń technicznych pod względem BHP i ppoż.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub specjalizacja w zakresie BHP,
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w służbie BHP
  • Praktyczna znajomość przepisów, procedur, rozporządzeń i ustaw z zakresu prawnych norm dotyczących BHP,
  • Swobodna obsługa pakietu Office,
  • Samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność,
  • Elastyczność oraz zdolność do przystosowania się w szybko zmieniającej się organizacji,
  • Umiejętność pracy na wyznaczonych celach i terminach,
  • Otwarty umysł, kreatywność,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność współpracy i komunikacji,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Umowę o pracę i atrakcyjny system premiowania,
  • Pracę w systemie hybrydowym
  • Prywatną opiekę medyczną i inne benefity,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach największej na świecie sportowej organizacji retailowej,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Sportową i wyjątkową atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone

Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego zespołu?

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej. Dziękuję.

Decathlon to sieć sklepów sportowych na całym świecie. Miejsce pełne sportu, marek własnych tworzonych z pasją i innowacyjnością. Sensem naszego istnienia i impulsem do działania przez naszych pracowników jest „umożliwienie jak największej liczbie osób cieszenia się i czerpania korzyści z uprawiania sportu”.

  • Praca Poznań
  • Inspektor Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521