Starszy Informatyk w Zespole Aplikacji Centralnych w Dziale Usług Informatycznych
  • Wrocław, Plac Uniwersytecki 1
dolnośląskie, Wrocław, Plac Uniwersytecki 1, dolnośląskie, Polska
Uniwersytet Wrocławski
25. 5. 2024

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko starszego informatyka

w Zespole Aplikacji Centralnych

w Dziale Usług Informatycznych

Nazwa stanowiska: starszy informatyk

Wymiar etatu: pełny etat

Liczba etatów: 1

Główne obowiązki

  • Administrowanie systemem do zarządzania zasobami informatycznymi zgodnym ze standardem ITIL (w szczególności systemem zgłoszeń).
  • Osoba pracująca na tym stanowisku będzie głównie odpowiedzialna za administrację systemem klasy ERP.
  • Wsparcie użytkowników systemów TETA EDU w zakresie bieżącego działania programu.
  • Rozwiązywanie problemów w działaniu programów samodzielnie oraz przez zgłaszanie błędów do serwisów zewnętrznych.
  • Tworzenie raportów z wykorzystaniem języka SQL.
  • Testowanie poprawności działania systemów.
  • Udział w pracach nad projektowaniem i wdrażaniem zmian w systemach (kastomizacje).
  • Konfigurowanie systemu dla pojawiających się w organizacji nowych procesów biznesowych.
  • Tworzenie dokumentacji opisującej bieżący stan instalacji oraz instrukcji stanowiskowych.
  • Wspieranie użytkowników systemu przy korzystaniu z systemu.
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych.
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania przy naprawie zgłoszonych problemów.
  • Testowanie nowych wersji systemów.

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne, 2 lata doświadczenia.
  • Minimum rok doświadczenia w pracy w obszarze wsparcia użytkowników końcowych.
  • Znajomość zagadnień finansowo-księgowych.
  • Znajomość języka zapytań SQL w stopniu podstawowym.
  • Znajomość systemu TETA EDU lub TETA ERP firmy Unit4.
  • Doświadczenie w pracy w chmurze z Office 365.

Wymagania pożądane

  • Znajomość zagadnień z obszaru kadrowo-płacowego.
  • Znajomość podstaw HTML oraz CMS.
  • Znajomość relacyjnych baz danych.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy z użytkownikiem merytorycznym.
  • Kreatywność i umiejętność myślenia analitycznego.
  • Samodzielność, umiejętność organizowania własnej pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”.
  • Możliwość skorzystania z karty multisport.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci.
  • Preferencyjne pożyczki.

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696