Starszy Doradca Klienta - Centrum Korporacyjne
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Bank Pekao
28. 8. 2024

1111795001

Obowiązki

  • Pozyskiwanie nowych Klientów Korporacyjnych oraz budowanie i utrzymywanie z Nimi partnerskich relacji biznesowych.
  • Aktywną sprzedaż produktów bankowych - samodzielnie i we współpracy ze Specjalistami Produktowymi.
  • Rozpoznawanie potrzeb Klientów w celu dopasowania oferty produktowej oraz negocjowanie warunków współpracy.
  • Realizowanie planów sprzedażowych.
  • Dbałość o stałe podnoszenie jakości obsługi Klientów.

Wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych dla Klientów Korporacyjnych.
  • Cechuje Cię inicjatywa i samodzielność w rozwiązywaniu problemów.
  • Posiadasz motywację do rozwoju zawodowego i ciągłego poszerzania wiedzy.
  • Lubisz wyzwania sprzedażowe i skutecznie pozyskujesz zaufanie Klientów.
  • Jesteś otwarty na zmiany i lubisz dynamiczne środowisko pracy.
  • Masz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Możliwości rozwoju.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Gdańsk
  • Tajemniczy klient Gdańsk
  • Doradca Gdańsk
  • Doradca Pruszcz Gdański
  • Doradca Nowy Dwór Gdański
  • Doradca Starogard Gdański
  • Doradca gdański
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdańsk
  • Doradca finansowy Gdańsk
  • Doradca ubezpieczeniowy Gdańsk
  • Doradca rolniczy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584