Starszy Doradca Handlowy
  • Grudziądz
Grudziądz, Grudziądz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Jungheinrich Polska Sp. z o.o.
5. 5. 2024

Miejsce pracy: Grudziądz

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowy rozwój biznesu Jungheinrich na powierzonym terenie.
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i utrzymywanie istniejących kontaktów.
  • Realizację wyznaczonych planów sprzedaży i celów biznesowych.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji oraz negocjowanie umów.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy na rynku.

Nasze wymagania

  • Energia i zapał do pracy.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Otwartość na potrzeby Klienta.
  • Zorientowanie na cel, nastawienie na efektywność i realizację celów.
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu i zadań.
  • Doświadczenie oraz sukcesy w Działach Sprzedaży lub Obsługi Klienta.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Prawo jazdy kat. B poparte kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu samochodu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Firma Jungheinrich to wiodący producent kompleksowych rozwiązań intralogistycznych. Poza produkcją, sprzedażą, wynajmem oraz serwisowaniem wózków widłowych, oferujemy potrzebne w każdym nowoczesnym magazynie: najwyższej klasy regały, oprogramowanie oraz dodatkowe wyposażenie. Stawiamy sobie ambitne cele, które osiągamy wspólnie z naszymi Pracownikami. Inwestujemy w talenty i promujemy kulturę otwartości, uczciwości i wzajemnego szacunku. Dołączając do Jungheinrich, dołączysz do zespołu kreatywnych ludzi, dzięki którym powstają innowacyjne rozwiązania.

  • Praca Grudziądz
  • Doradca Grudziądz
  • Przedstawiciel handlowy Grudziądz
  • Dyrektor handlowy Grudziądz
  • Doradca finansowy Grudziądz
  • Doradca ubezpieczeniowy Grudziądz
  • Doradca rolniczy Grudziądz
  • Doradca inwestycyjny Grudziądz
  • Doradca restrukturyzacyjny Grudziądz
  • Doradca podatkowy w Polsce Grudziądz
  • Grudziądz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862