Starszy Bankier Klienta Indywidualnego (sprzedaż produktów hipotecznych)
  • Leszno
Leszno, Leszno, Greater Poland Voivodeship, Polska
ALIOR BANK
8. 6. 2024

Miejsce pracy: Leszno

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
  • sprzedaż produktów i usług bankowych,
  • aktywne działania ukierunkowane na pozyskiwanie Klientów,
  • kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami jakości Alior Banku.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego w tym w sprzedaży produktów depozytowych i kredytowych lub inwestycyjnych czy hipotecznych,
  • umiesz nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami,
  • jesteś nastawiony na realizację celów,
  • posiadasz wykształcenie min. średnie – maturalne.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, uzupełnione atrakcyjnym systemem premiowym,
  • okres przygotowania i wdrożenia do zadań,
  • obniżone plany sprzedażowe podczas procesu wdrożenia,
  • obszerny pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 2 dni dodatkowo wolne za wolontariat i 1 dzień na „U”),
  • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń,
  • rozwój;
  • "Czwartki z rozwojem" - stawiamy na rozwój bankierów,
  • program motywacyjny Platynowy Klub Alior Banku,
  • ścieżka kariery - u nas możesz awansować pionowo aż do stanowiska Dyrektora ds.,
  • rozwój kompetencji miękkich, poprzez szkolenia centralne i wsparcie trenera regionalnego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • opieka stomatologiczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji

  • Aplikujesz i przesyłasz swoje CV.
  • Rozmawiasz z rekruterem przez telefon.
  • Spotykasz się z przyszłym przełożonym.
  • Dostajesz informacje zwrotną.
  • Witamy w Alior Banku.

ALIOR BANK

Alior Bank to miejsce dla osób, które chcą kreować nowe standardy w bankowości. Oferujemy szerokie możliwości zatrudnienia dla ekspertów w wielu dziedzinach. Do współpracy zapraszamy najlepszych profesjonalistów z doświadczeniem popartym sukcesami w branży bankowej, jak również osoby, które chcą rozpocząć swoją karierę i rozwijać się wspólnie z Alior Bankiem.

Wyróżniamy się dynamicznym środowiskiem pracy, bezpośrednią komunikacją i swobodną kulturą organizacyjną. W Alior Banku ludzie stanowią najważniejszą wartość, dlatego współpracownicy i atmosfera - co rok, znajdują się wśród najwyżej ocenianych aspektów środowiska pracy w Alior Banku.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Leszno
  • Leszno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851