Starszy Asystent Projektanta Drogowego
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung
29. 5. 2024

Aktualnie szukamy wsparcia w dziale technicznym projektowania dróg w mieście FRANKFURT NAD MENEM na stanowisku: Starszy Asystent Projektanta Drogowego
Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem
Opis stanowiska:
Celem tej pozycji, w przyszłości jest samodzielne opracowywanie kompleksowej dokumentacji projektowej branży drogowej (faza budowlana 2-5).
- W okresie wprowadzającym (min.6 miesięcy) rozpoczniesz od planów wykonawczych
- Po pewnym czasie, jeśli Twoja znajomość języka niemieckiego na to już pozwoli, przejdziesz również do planowanie koncepcji - Będziesz współpracować z projektantem branzowym, członkami zespołu projektowego (Kreslarze) i podwykonawcami
- Pracujemy w programie Vestra i w ten program zostaniesz wprowadzony
Wymagania:
- Ukończone studia wyższe: kierunek drogi, budowa dróg lub spokrewnione
- Doświadczenie zawodowe w projektowaniu dróg min. 2 lata
- Znajomość odpowiednich norm, przepisów i wytycznych
- Znajomość materiałów
- Umiejętność pracy w zespole - Bardzo dobra znajomość programu do planowania dróg
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2-B1
Oferujemy:
- Uczciwe warunki zatrudnienia: umowę o prace na czas nieokreślony
- Atrakcyjne miejsce pracy
- Współpraca w zespole inżynierów w środowisku międzynarodowym (17 narodowości)
- Profesjonalne wprowadzenie w zagadnienia prawa budowlanego
- Możliwość uczęszczania na kursy językowe
- Możliwość dalszego rozwoju zawodowego - Koszty przejazdu i noclegu na rozmowę pokrywa pracodawca - Wsparcie polskojęzycznego konsultanta przed i podczas rozmowy kwalifikacyjnej
- Wsparcie pracodawcy przy znalezieniem pierwszego zakwaterowania, załatwiania wszelkich formalności związanych z przeprowadzka
Fritz-Schäffer-Straße 1
53113 Bonn
Telefon: 0049 228 92939183
Web: strokol.de
Osoba kontaktowa: Monika Strokol

  • Praca Kraków
  • Projektant Kraków
  • Projektant gier komputerowych Kraków
  • Asystent Kraków
  • Asystent stomatologiczny Kraków
  • Asystent zarządu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417