Starszy Asystent Projektanta Branży Drogowej
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Egis Poland Sp z o. o.
13. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Udział w przygotowaniu dokumentacji technicznej w zakresie branży drogowej, w ramach realizowanych projektów,
  • Udział w przygotowaniu rysunków, modeli 3D, opisów technicznych, szczegółowych specyfikacji technicznych, przedmiarów robót, kosztorysów,
  • Udział w wykonywaniu projektów drogowych w technologii BIM.

Nasze wymagania

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w opracowywaniu projektów drogowych,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Biegła znajomość programów komputerowych: AutoCad i Civil3D,
  • Chęć rozwoju i nauki nowego oprogramowania oraz BIM,
  • Znajomość języka angielskiego – w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa,
  • Elastyczne godziny pracy (ruchomy czas pracy między 7 a 9),
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego, francuskiego,
  • Praca w doświadczonym zespole,
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres email z dopiskiem „PRACA - APD".

  • Praca Katowice
  • Projektant Katowice
  • Projektant gier komputerowych Katowice
  • Asystent Katowice
  • Asystent zarządu Katowice
  • Asystent stomatologiczny Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183