Starszy Analityk Systemowy / Starsza Analityczka Systemowa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
28. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do naszego zespołu w Departamencie Rozwoju e-Usług!

Jesteśmy zespołem, który tworzy innowacyjne rozwiązania cyfrowe, mające realny wpływ na życie obywateli. Nasze e-usługi, w tym Portal RP, mObywatel.gov.pl, Węzeł Krajowy, Profil Zaufany, obejmują różnorodne obszary, tworząc kompleksowy ekosystem, który ułatwia codzienne sprawy obywateli oraz usprawnia kontakt z administracją publiczną.

Pracujemy z najnowszymi technologiami i stosujemy najlepsze praktyki architektoniczne. Korzystamy z języków programowania takich jak Java, a także frameworków takich jak Spring i Angular. Stawiamy na mikroserwisy, konteneryzację oraz chmurę, dbając o skalowalność i wydajność naszych rozwiązań. Pracując z nami będziesz miał szansę dostarczać rozwiązania wykorzystując Wspólną Infrastrukturę Informatyczną Państwa tym samym korzystając z mocy Rządowej Chmury Obliczeniowej. Kładziemy nacisk nie tylko na funkcjonalność, ale także na atrakcyjność i czytelność kodu, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenia zarówno dla użytkowników, jak i dla członków zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • Jako Starszy Analityk Systemowy będziesz odpowiedzialny za opracowywanie analiz IT w ramach rozwoju rozwiązań oferowanych przez COI, poprzez np.:
  • definiowanie i ustalanie całości rozwiązania oraz poszczególnych jego składowych (modułów);
  • analiza wymagań systemów w warstwie aplikacji, danych i mechanizmów integracyjnych;
  • transfer wiedzy do zespołów wytwórczych;
  • Twoje zadania będą również obejmować wyznaczanie standardów wytwarzania dokumentacji analitycznej, implementacja dobrych praktyk i wzorców w procesie analizy IT.
  • Ważnym elementem twojej pracy będzie planowanie i koordynowanie zespołowych działań analitycznych oraz zapewnienie ich jakości.
  • Jako Starszy Analityk Systemowy będziesz również weryfikował zgodności wytwarzanych produktów z odpowiednimi dokumentami analizy IT.

Nasze wymagania

  • Ponad 5 lat doświadczenia w wykonywaniu analiz IT;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne oraz zdolność do efektywnej pracy w zespole;
  • Doświadczenie i umiejętności w projektowaniu rozwiązań oraz tworzeniu dokumentacji z wykorzystaniem notacji UML i BPMN;
  • Praktyczna znajomość SQL i relacyjnych baz danych;
  • Duża wiedza w zakresie architektury mikroserwisowej i zagadnień integracyjnych (np. HTTP, Web Services, REST);
  • Znajomość narzędzi wspierających pracę, takie jak: Enterprise Architect, Jira, Confluence;
  • Doświadczenie i umiejętność pracy w zespołach zwinnych (Scrum);
  • Proaktywne podejście i aktywnie wspieranie zespołu w tworzeniu i realizacji zadań, jak również analizie możliwości dotyczących realizacji przyszłych wymagań;
  • Zdolność komunikacji wśród różnych grup interesariuszy, zarówno na poziomie technicznym, jak i biznesowym;
  • Umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Zdolność do analizy danych i wyciągania wniosków.
  • Wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Pracę w największej w Polsce firmie IT tworzącej usługi, które ułatwiają życie obywatelom – Tobie, Twoim znajomym, rodzinie
  • Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę [16 000 – 22 000 PLN brutto
  • Po okresie próbnym możesz liczyć na umowę na czas nieokreślony
  • Oferujemy pracę w 100% zdalną, ale jeśli masz ochotę, zawsze możesz przyjść do biura
  • Nowoczesne i komfortowe biuro blisko Dworca Zachodniego
  • Bezpłatny parking podziemny dla pracowników, w którym zostawisz swój samochód, motocykl, rower, hulajnogę…
  • Elastyczne godziny pracy, zaczynasz dowolnie między 7:00 a 10:00
  • Możliwość wyjścia w ciągu pracy, dzięki systemowi szybkich wyjść prywatnych
  • Szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych
  • Możliwość ubiegania się o dofinansowanie do studiów
  • Jasna ścieżka kariery, możliwość awansu lub zmiany projektu – zdobywaj nowe doświadczenia w różnych zespołach – zmieniaj projekty, nie firmę
  • Pracę z ludźmi z różnymi kompetencjami, świetną ekspertyzą i szczerą pasją, szansa na naukę, rozwój i wymianę doświadczeń
  • Panuje u nas atmosfera wzajemnego wsparcia, mówimy sobie po imieniu
  • W biurze możesz pracować razem ze swoim czworonożnym przyjacielem ?
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne
  • Premie uznaniowe
  • Dofinansowanie do wakacji „wczasy pod gruszą”
  • Nagroda jubileuszowa po 5, 10 i 15 latach pracy
  • Dodatkowy, płatny czterotygodniowy urlop po trzech latach pracy w COI
  • Dodatkowy, płatny dzień wolny z okazji urodzin
  • Dofinansowanie do wyjść integracyjnych
  • Platforma kafeteryjna mybenefit
  • Karta Multisport w ramach kafeterii mybenefit

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315