Starszy Analityk ds. Rachunkowości Funduszy
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Citi Handlowy
11. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wycena wartości aktywów netto i wartości aktywów netto na jednostkę/certyfikat funduszy inwestycyjnych, emerytalnych i ubezpieczeniowych
  • Obsługa operacyjna finansowych modeli wyceny służących do wyceny niepłynnych aktywów
  • Monitorowanie stanu rachunków papierów wartościowych, rachunków pieniężnych oraz pozostałych rachunków, na których przechowywane są aktywa funduszy u depozytariusza i w innych podmiotach
  • Monitorowanie stanu należności i zobowiązań funduszy
  • Zbieranie danych i przygotowywanie faktur za usługi depozytariusza
  • Przygotowanie raportów wewnętrznych oraz raportów wynikających z umów z Klientami
  • Weryfikacja sprawozdań finansowych funduszy
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych procesów operacyjnych oraz optymalizacja już istniejących
  • Uczestnictwo w projektach dotyczących zmian w zakresie weryfikacji aktywów netto funduszy
  • Uczestnictwo w testach nowych wersji systemów służących do wyceny aktywów funduszy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne o specjalności rachunkowość, matematyczne ew. inżynieria finansowa
  • Minimum 3 lata doświadczenia przy wycenie funduszy inwestycyjnych i/lub emerytalnych i/lub ubezpieczeniowych
  • Znajomość aktów prawnych związanych z funkcjonowaniem funduszy inwestycyjnych i emerytalnych
  • Znajomość zasad funkcjonowania rynku kapitałowego i regulacji rynkowych w tym zakresie
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel, Microsoft Word oraz mile widziana znajomość MS Access
  • Znajomość języka angielskiego na min. poziomie B1
  • Mile widziane szkolenia z zakresu rachunkowości oraz znajomość systemu Mfact
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Szansę pogłębienia wiedzy związanej z rynkami kapitałowymi i instrumentami finansowymi
  • Przydzielony opiekun odpowiedzialny za przyuczenie
  • Możliwość szkolenia w innych obszarach związanych z funkcjonowaniem funduszy inwestycyjnych i emerytalnych, w tym w zakresie wyceny instrumentów za pomocą modeli wyceny
  • Umowę o pracę i pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie udziału w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych. Listę wszystkich benefitów znajdziesz na naszej stronie: www.karierawciti.pl w zakładce Benefity dla Ciebie oraz Benefity dla Twoich bliskich)
  • Pracę w prestiżowej organizacji o globalnym zasięgu
  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół
  • Elastyczne warunki pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • fruits/owoce
Rola jest zlokalizowana w strukturze Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie S.A.): https://careers.citigroup.com/docs/policies/BankHandlowyPolandPrivacyNotice.pdf?ieNocache=483This role is located at Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie SA), please read our privacy policy: https://careers.citigroup.com/docs/policies/BankHandlowyPolandPrivacyNotice.pdf?ieNocache=483

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080