Starszy Analityk
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
PKO BP Finat
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Analityk

Klient PKO BP

Miejsce pracy Hybrydowo/ Warszawa

Rodzaj zatrudnienia UoP

Zakres obowiązków

* W naszym zespole na co dzień:

  • Wspierasz użytkowników aplikacji Jira/Confluence w kwestiach utrzymaniowych i rozwojowych (Jira Software, Jira Service Management, Confluence).
  • Współpracujesz z zespołami deweloperskimi i z przedstawicielami jednostek biznesowych w celu zapewnienia wysokiej jakości dostarczanych rozwiązań.
  • Koordynujesz całość lub część prac projektowych.
  • Przygotowujesz materiały projektowe: specyfikacje techniczne i dokumentacje użytkownika.
  • Identyfikujesz problemy i projektujesz rozwiązania w obszarze procesów biznesowych i technicznych.

Poszukiwane kompetencje

* To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • Masz minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych (analizy biznesowe i systemowe) w projektach związanych z wytwarzaniem oprogramowania.
  • Znasz zagadnienia związane z wytwarzaniem oprogramowania, JIRA, Confluence, GIT.
  • Masz umiejętność identyfikacji i wizualizacji zależności oraz powiązań pomiędzy aplikacjami czy komponentami systemu.
  • Jesteś osobą o wysoko rozwiniętych umiejętnościach komunikacyjnych, otwartą na zmianę i współpracowników.
  • Jesteś osobą samodzielną, zaangażowaną w swoją pracę oraz rzetelnie realizujesz powierzone zadania.
  • Cechuje Cię dociekliwość i zawsze dążysz do wyjaśnienia/rozwiązania problemu do końca,
  • masz doświadczenia w bezpośredniej pracy z Klientami przy definiowaniu wymagań biznesowo-systemowych.
  • Masz doświadczenia w zakresie tworzenia specyfikacji funkcjonalnych i/lub technicznych.
  • Masz doświadczenia w pracy w metodyce zwinnej.

Oferujemy

  • UOP

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662