Starszy/a Specjalista/ka ds. Ochrony Środowiska w Obszarze Emisji do Powietrza
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
INTERZERO ADVISORY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie audytów, przeglądów, sprawozdań, raportów a także opracowań środowiskowych u Klientów;
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów w zakresie ochrony środowiska;
  • Prowadzenie prezentacji, wystąpień publicznych, udział w konferencjach;
  • Prowadzenie działań w celu pozyskania nowych Klientów;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, sporządzanie umów i dokumentów handlowych;
  • Utrzymywanie stałego kontaktu i rozwój relacji z obecnymi Klientami;
  • Współpraca z instytucjami i urzędami;
  • Prowadzenie dokumentacji wynikającej z przepisów środowiskowych;
  • Monitorowanie zmian w zakresie aktów prawnych dotyczących prawa środowiskowego oraz bieżące przekazywanie informacji Klientom;
  • Wsparcie merytoryczne dla pozostałych Spółek Interzero;
  • Proponowanie nowych usług w obszarze ochrony środowiska.

Nasze wymagania

  • Wymagane ukończenie kierunków związanych z ochroną lub inżynierią środowiska;
  • 5 letnie doświadczenie w roli doradcy środowiskowego;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa w zakresie ochrony środowiska;
  • Bardzo dobra znajomość branży ochrony środowiska;
  • Sprawna obsługa programów MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do podróży służbowych po Polsce;
  • Samodzielność i proaktywność w działaniu;
  • Umiejętność analizy i syntezy danych, wyciągania wniosków;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Umiejętność podejmowania decyzji;
  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, B2;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się branży;
  • Super zespół, merytoryczne wsparcie i nieformalna atmosfera pracy;
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z pakietu rodzinnego po preferencyjnych cenach;
  • Możliwość skorzystania z karty Multi Sport;
  • Kultura organizacji uczącej się, programy szkoleń, rozwój talentów, inicjatywy rozwojowe skierowane do wszystkich pracowników;
  • Środowisko pracy bazujące na konsekwentnej realizacji celów, współpracy, wzajemnym poszanowaniu wartości, otwartości na nowe rozwiązania i innowacyjności.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Interzero działa w duchu #ZeroWasteSolutions – dbamy o #RozwiązaniaBezMarnowania w zakresie gospodarki odpadami, recyklingu, doradztwa środowiskowego i edukacji. Wprowadzamy u klientów innowacyjne rozwiązania, które ograniczają marnowanie surowców i minimalizują niekorzystny wpływ na środowisko: od optymalizacji procesów odzysku i recyklingu surowców, poprzez fachowe audyty i warsztaty, po maszyny kompostujące i inteligentne kosze na odpady ułatwiające wdrożenie zmian w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Technik ochrony środowiska Katowice
  • Specjalista ds. ochrony danych Katowice
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. reklamy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544