Starszy/a specjalista/ka ds. analizy biznesowej
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
NASK
10. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • analiza biznesowa

Twój zakres obowiązków

  • definiowanie zakresu produktu i projektu;
  • przygotowywanie dokumentacji analitycznej;
  • współpraca z użytkownikami końcowymi, zespołami wewnętrznych specjalistów oraz dostawcami zewnętrznymi;
  • uczestniczenie w definiowaniu zadań dla zespołu wytwarzania;
  • uczestniczenie w ustalaniu priorytetów realizacji;
  • zarządzanie wartością biznesową produktów tworzonych w ramach projektów;
  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz projektowej.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu prac analitycznych;
  • minimum 2 lata doświadczenia we współpracy z zespołami wytwarzającymi oprogramowanie;
  • znajomość narzędzi CASE;
  • praktyczna znajomość notacji BPMN i UML w zakresie modelowania procesów biznesowych i przypadków użycia;
  • umiejętność transferu wiedzy biznesowej do zespołów wytwarzających oprogramowanie;
  • umiejętność skutecznego komunikowania się z interesariuszami projektu;
  • umiejętność planowania i szacowania złożoności zadań;
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem systemów od podstaw oraz z rozbudową już wdrożonych;
  • rozumienie znaczenia wymogów dostępności cyfrowej i znajomość zagadnień WCAG;
  • znajomość procesów i metod zwinnego tworzenia oprogramowania, np. Agile, Scrum, SAFe;
  • znajomość narzędzi do zarzadzania projektami dla zespołów Agile – preferowany YouTrack.

Mile widziane

  • znajomość Domain Driven Design i Event Driven Design;
  • praktyczne doświadczenie w stosowaniu podejścia Event Storming;
  • znajomość SQL oraz narzędzi do eksploracja i wizualizacji danych;
  • wiedza z zakresu integracji systemów IT (ESB, SOAP, REST API).

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

NASK

Nasz zespół składa się z 12 doświadczonych specjalistów z zakresu projektowania UX, analizy biznesowej i architektury oprogramowania. Aktualnie szukamy specjalisty ds. analizy biznesowej, który będzie odgrywał kluczową rolę w procesie tworzenia oprogramowania, od fazy Discovery aż po fazę Delivery.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851