Starszy/a Projektant/ka Przepływu Procesu
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
GRUPA NEUCA
12. 5. 2024

Miejsce pracy: Toruń

Twój zakres obowiązków

  • identyfikowanie problemów w przepływie procesu i doradztwo w zakresie ich rozwiązania,
  • wspieranie menadżerów w wyznaczeniu zakresu zmian i definiowaniu wymagań z perspektywy ustalonych celów,
  • projektowanie i konfiguracja nowych przepływów procesu (workflow),
  • zarządzanie portfelem planowanych zmian i moderowanie ustalenia priorytetów,
  • testowanie zaprojektowanych procesów.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w opisywaniu/projektowaniu i standaryzacji procesów biznesowych,
  • potrafisz określić stan obecny i zaprojektować optymalny stan docelowy procesu biznesowego,
  • potrafisz konfigurować API,
  • swobodnie poruszasz się po bazach danych MS SQL,
  • nie masz problemów z koordynacją i realizacją prac związanych z integracją systemów informatycznych,
  • swobodnie komunikujesz się w j. angielskim,
  • potrafisz posługiwać się językami modelowania architektury korporacyjnej i procesów (np. Archimate/BPMN/UML, model SIPOC),
  • wiesz jak konstruować logiczne algorytmy (np. tworzenie makr, PHP, JavaScript),
  • potrafisz planować i organizować swoją pracę - dajemy swobodę w działaniu,
  • jesteś otwarty/a na współpracę z klientem wewnętrznym i zewnętrznym.

To oferujemy

  • realny wpływ na realizację projektów w Grupie Neuca,
  • możliwość realizacji procesów również w zagranicznych spółkach Grupy,
  • uczestnictwo w wielu szkoleniach zewnętrznych, które nie zawsze są stricte związane z zakresem Twoich codziennych obowiązków,
  • pracę z nowoczesnymi narzędziami i metodykami,
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju,
  • stabilne zatrudnienie z wynagrodzeniem podstawowym oraz premią,
  • pakiet benefitów do wyboru,
  • pracę zdalną lub hybrydową (Centrala Grupy Neuca jest w Toruniu).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

  • Analiza CV
  • Spotkanie Rekrutera/Hiring Managera z wybranymi kandydatami
  • Zadanie rekrutacyjne (w zależności od stanowiska)
  • Podjęcie decyzji

GRUPA NEUCA

Grupa NEUCA jest kompleksowym partnerem na rynku ochrony zdrowia, tworząc nową jakość usług we wszystkich jego obszarach.

Działa na rynku od ponad 30 lat, łącząc potrzeby farmaceutów, pacjentów i producentów.

Grupa NEUCA wspiera niezależne apteki, jest liderem w dostarczaniu farmaceutyków, rozwijając jednocześnie sieć centrów medycznych Świat Zdrowia oraz ośrodki Badań Klinicznych.

  • Praca Toruń
  • Projektant Toruń
  • Projektant gier komputerowych Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458