Starszy/a Księgowy/a
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym
  • Wprowadzanie do systemu dokumentów księgowych w tym: faktur zakupu (krajowych i zagranicznych), wyciągów bankowych,  delegacji i innych rozliczeń pracowniczych
  • Bieżąca i okresowa weryfikacja oraz uzgadnianie sald kont księgowych, rozrachunków, rejestrów
  • Sporządzanie JPK VAT z deklaracją
  • Współudział w sporządzaniu sprawozdań finansowych, raportów na potrzeby podatkowe i zarządcze, miesięcznych bilansów i rachunków wyników
  • Sporządzanie sprawozdań GUS, NBP

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w księgowości
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych, w szczególności CIT, VAT
  • Umiejętność rozliczania transakcji z kontrahentami zagranicznymi
  • Znajomość przepisów rachunkowych
  • Znajomość programów Ms Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego MS Excel)
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, zdolność rozwiązywania problemów Terminowość, dokładność, otwartość na nowe wyzwania
  • Chęć pracy w zespole

Mile widziane:

Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę od pierwszego dnia
  • Przyjazną i swobodną atmosferę pracy rozwijającym się, 8-osobowym zespole (mówimy do siebie na TY!)
  • Hybrydowy model pracy (biuro Sky Tower, Wrocław): pon.-śr. praca z biura, czw.-pt. zdalnie
  • Stabilne zatrudnienie w prestiżowej polskiej firmie z licznymi filiami zagranicznymi
  • Wynagrodzenie bazowe i premie
  • Kartę lunchową
  • Bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia grupowego PZU, wczasów pod gruszą, prywatnej opieki medycznej, bonusy świąteczne

  • Praca Wrocław
  • Księgowa Wrocław
  • Księgowy Wrocław
  • Główny księgowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080