Starszy a Administrator ka Systemów IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
OSGE
16. 5. 2024

ORLEN Synthos Green Energy (OSGE) to spółka powołana przez PKN ORLEN S.A. i Synthos Green Energy S.A w celu wdrażania modułowych reaktorów jądrowych w Polsce w oparciu o technologię reaktora jądrowego BWRX-300 firmy GE Hitachi Nuclear Energy. Więcej informacji na stronie internetowej: https://osge.com/

Twoje obowiązki:

  • zarządzanie Active Directory, usługami O365;
  • wdrażanie rozwiązań w obszarze technologii i bezpieczeństwa;
  • utrzymywanie i rozwój infrastruktury IT;
  • administracja aplikacjami wewnętrznymi;
  • monitorowanie zasobów IT i reagowanie na zdarzenia;
  • udział w projektach wdrożeniowych;
  • wsparcie technicznie użytkowników;
  • utrzymywanie dokumentacji i rejestrów.

Nasze wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w konfiguracji i administracji siecią;
  • doświadczenie w administracji usługami katalogowymi Active Directory;
  • doświadczenie w zarządzaniu usługami Cloud;
  • umiejętności administrowania usługami Office 365;
  • wiedza z zakresu administrowania Microsoft 365, Azure;
  • wiedza na temat rozwiązań zapewniających cyberbezpieczeństwo;
  • wiedza z zakresu zagadnień sieciowych: Ethernet, VPN, routing, firewall oraz budowa sieci; • umiejętność zarządzania i administracji stacjami roboczymi WIN10 / WIN11.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego;
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów;
  • odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole;
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne).

Oferujemy:

  • umowę o pracę – pełny etat;
  • miejsce świadczenia pracy: siedziba Spółki;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w zespole doświadczonych pracowników;
  • bardzo dobrą atmosferę i pracę zespołową;
  • prywatną opiekę medyczną.

ORLEN Synthos Green Energy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000975672, NIP 5252910856, kapitał zakładowy 32 918 000,00 zł

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322