Starszy/-a Specjalista/-ka platform eCommerce
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
YES Biżuteria S.A.
13. 10. 2024

Szukamy osoby, która codziennie będziesz pracować  nad optymalizacją procesów i wdrażaniem nowych funkcji.

Jeśli eCommerce to Twoja pasja i chcesz mieć realny wpływ na rozwój naszych marek, to jest to stanowisko dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój platform sprzedażowych w tym monitorowanie i utrzymanie bieżących
  • Realizacja celów biznesowych we współpracy z zespołami deweloperskimi, produktowymi oraz operacyjnymi
  • Monitorowanie i analiza postępów prac w zespołach wytwórczych
  • Aktywne szukanie rozwiązań gotowych lub do adaptacji
  • Zarządzanie projektami z obszaru ecommerce

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku ze zbliżonym zakresem odpowiedzialności
  • Doświadczenie w pracy nad projektami prowadzonymi w infrastrukturze MACH
  • Umiejętność analizy procesów biznesowych i identyfikacji obszarów wymagających optymalizacji
  • Praca z backlogiem produktowym — definiowanie i priorytetyzowanie
  • Praca z roadmapą produktu, ale i zrozumienie podstawowych technologii do tworzenia produktów cyfrowych
  • Zarządzanie projektami z obszaru e-commerce
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i biznesowej
  • Administracja CMS

Warto, abyś znał/a:

  • Środowisko chmurowe (AWS, Azure)
  • Jira, Confluence, Figma
  • E-commerce (CMS, PIM, API)
  • Narzędzia i techniki stosowane w Agile (np. user stories, epiki, definition of done)
  • Platformy e-commerce Magento, Shopify, Spree
  • Narzędzia do zarządzania projektami i produktami

To oferujemy

  • Onboarding szyty na miarę Twoich potrzeb
  • Stały dostęp do platformy szkoleniowej
  • Bezpłatne lekcje angielskiego
  • Dofinansowanie szkoleń
  • Pakiet medyczny i pakiet sportowy za 2 zł
  • Ubezpieczenie grupowe na życie w korzystnej cenie
  • Dofinansowanie opłat przedszkolnych/żłobkowych
  • Spotkania integracyjne
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem

  • Praca Poznań
  • Specjalista SEO Poznań
  • Specjalista SEM Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776