Starsza Księgowa / Starszy Księgowy (Senior Accountant)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
GLC Accounting Sp. z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres zadań:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,
  • Przygotowywanie zamknięcia miesiąca spółki,
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych w zakresie podatków CIT, VAT,
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych i innych raportów (w tym RZiS, bilansów, RPP i ZZWKW),
  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS, NBP zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Współpraca z Klientem w zakresie rozliczeń, uzgodnień sald księgowych i rozrachunkowych,
  • Wsparcie merytoryczne młodszych członków zespołu.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie starszego/samodzielnego księgowego,
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie.
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym mile widziane

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie liczącej 160 pracowników
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin + płatne nadgodziny (po przepracowanym kwartale)
  • Duże, przestronne biuro i owocowe dni
  • Wsparcie Managera oraz wsparcie specjalistów z innych dziedzin: prawo, podatki, audyt oraz wdrożeniowców IT
  • Niezbędne do pracy narzędzia tj. telefon, laptop/ komputer, dostęp do systemów i serwisów branżowych
  • Możliwość uczestnictwa w rozwojowych projektach i tworzeniu procesów
  • Premie półroczne
  • Premie uznaniowe za wybitne osiągnięcia
  • Podwyżka inflacyjna
  • Podwyżki w trakcie zatrudnienia – na etapie widocznego rozwoju
  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • Dofinansowanie do wczasów pod gruszą
  • Bonus świąteczny
  • Karta multisport / Medicover / Kafeteria MyBenefit
  • Zajęcia z j. angielskiego w trakcie pracy (opłacane przez pracodawcę)
  • Raz-dwa razy w miesiącu szkolenia merytoryczne
  • Pracę zdalną 3 dni w tygodniu, 2 dni w biurze + na okresie próbnym pełna dyspozycyjność do pracy stacjonarnej

  • Praca Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584