Stanowisko: Pracownik ds. obsługi sklepu internetowego
  • Sitkówka-Nowiny
Sitkówka-Nowiny, Sitkówka-Nowiny, Świętokrzyskie, Polska
P.H. MAM Sp. z o.o.
11. 6. 2024

P.H. MAM Sp. z o. o. jest właścicielem znanej i rozpoznawalnej sieci z wyposażeniem wnętrz: Dekorian Home oraz sklepu internetowego otownetrze.pl. Obecnie poszukujemy osobę na stanowisko: Pracownik ds obsługi sklepu internetowego
Zakres obowiązków:
- Tworzenie, wprowadzanie i aktualizacja danych dotyczących produktów (zdjęć, cen, opisów i szczegółów technicznych),
- Obsługa klienta przez telefon, email, chat,
- Przygotowywanie ofert oraz dokumentów sprzedaży,
- Edycja i aktualizacja internetowych ofert sprzedaży,
- Kontrola stanów magazynowych wystawianych produktów,
- Optymalizacja procesu zakupowego klientów w kanale on-line (e-sklep, obsługa klienta, logistyka),
- Bieżąca analityka prowadzonych działań reklamowych i sprzedażowych, z uwzględnieniem efektywności poszczególnych narzędzi,
- Prowadzenie bieżącej analizy rynku oraz trendów w obszarze eCommerce, monitorowanie i analizowanie działań konkurencji,
- Planowanie i raportowanie wyników pracy.
Wymagania:
- Znajomość narzędzi wspierających sprzedaż i analitykę eCommerce,
- Doświadczenie handlowe oraz w obsłudze klienta w oparciu o biznes e-commerce
- Umiejętność i determinacja w osiąganiu wyników sprzedaży,
- Kreatywność, odpowiedzialność oraz rzetelność,
- Samodzielność i umiejętność organizowania swojej pracy,
- Dobra znajomość pakietu Office,
- Znajomość programu COMARCH ERP Optima (mile widziane)
- Znajomość systemu Shoper mile widziane)
Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz premie
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole i przyjazne środowisko pracy,
- Możliwości rozwoju zawodowego,
- Pracę pełną wyzwań i jednocześnie dającą dużą przestrzeń na wdrażanie własnych pomysłów
- Godziny pracy zgodne z ustalonym grafikiem
- Pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • Praca Sitkówka-Nowiny
  • Pracownik produkcji Sitkówka-Nowiny
  • Pracownik fizyczny Sitkówka-Nowiny
  • Pracownik biurowy Sitkówka-Nowiny
  • Sitkówka-Nowiny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851