Stanowisko ds. zarządzania nieruchomościami (wyniki)
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3345539

Obowiązki

Cel stanowiska

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia realizację zadań przez utrzymanie i użytkowanie obiektów w TJO.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie średnie
  • minimum rok stażu pracy w obszarze administrowania lub zarządzania nieruchomościami

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (budownictwo, administracja, instalacje elektryczne, instalacje sanitarne, zarządzanie nieruchomościami)
  • 2 lata pracy związanej z administrowaniem nieruchomościami

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska,
  • skany/kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia zawodowe,
  • kopie świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (www.zus.pl) w zakładce "Praca w ZUS".