Stanowisko ds. zabezpieczeń i sankcji
  • Leżajsk
Leżajsk, Leżajsk, podkarpackie, Polska
ZUS
2. 9. 2024

3348295

Obowiązki

Zadania w ramach funkcji organizacyjnej:

Zapewnia zabezpieczenie należności z tytułu składek a także stosowanie sankcji i środków dyscyplinujących.

Wymagania

Wymagania formalne na oferowanym stanowisku

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Wymagania mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, nauki społeczne, gospodarka, prawo, administracja)
  • doświadczenie w pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi

Wymagania dodatkowe

  • znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • znajomość ustawy Kodeks Postępowania Administracyjnego
  • znajomość ustawy Ordynacja Podatkowa
  • znajomość ustawy o księgach wieczystych i hipotece
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Jeśli jesteś osobą

  • zorientowaną na cel
  • elastyczną
  • nastawioną na rozwój
  • potrafisz radzić sobie w sytuacjach trudnych
  • potrafisz rozwiązywać problemy

zachęcamy do przesłania dokumentów.

Wymagane dokumenty

  • CV,
  • list motywacyjny (ze wskazaniem komórki i stanowiska, o które kandydat się ubiega),
  • skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe.