Stanowisko ds. wsparcia procesów informatycznych w Wydziale Wsparcia Informatycznego w Obszarze Projektowania i Utrzymania Narzę
  • Biłgoraj
Biłgoraj, Biłgoraj, lubelskie, Polska
ZUS
14. 7. 2024

3346895

Obowiązki

Praca u nas to ciągły rozwój i odkrywanie nowych rozwiązań zarówno w wykorzystywanych technologiach w Zakładzie, jak i też trendach w otoczeniu zewnętrznym (w tym także rozwiązania typu Open Source). Uczestniczymy i też realizujemy projekty związane z obszarem działania Zakładu. Dbamy o rozwój poprzez szkolenia i wymianę wiedzy podczas cyklicznych wirtualnych spotkań. Jesteśmy zespołem otwartych ludzi, tworzących bardzo dobrą atmosferę pracy. Nie wymagamy wiedzy na temat wykorzystywanych technologii, ale oczekujemy zaangażowania i woli do budowania własnego doświadczenia i zdobywania wiedzy.

Kluczowe zadania zespołu dotyczą budowy modeli danych w zakresie procesów biznesowych oraz projektowania doświadczeń użytkownika (UX) wraz z projektowaniem wizualnych narzędzi (UI) oraz budowa modeli danych procesów biznesowych:

  • projektowanie modelów ekstrakcji danych (bazy: DB2, INFORMIX, MS SQL, Postgresql; systemy: Z/OS, Unix, Linux, MS Windows)
  • projektowanie i utrzymanie systemu magazynowania danych źródłowych
  • projektowanie modeli zaawansowanej analityki danych (dynamiczne raporty XML) - budowa systemu raportowania
  • w dalszym etapie działania i rozwoju rozbudowa modelu danych z zastosowaniem np. machine learning do eksploracji gromadzonych danych w celu udostępniania przyszłych przewidywanych wyników na bazie danych historycznych
  • dbałość o zachowanie responsywności przetwarzanych danych i płynnego działania dla projektowanych modeli-dashboardów procesów biznesowych (wykorzystanie adapterów danych czy też własnych skryptów tworzonych w PowerShell, bash, sh)

Wymagania

Kwalifikacje:

Niezbędne:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum rok doświadczenia zawodowego w obszarze IT

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (informatyka, elektronika, matematyki, automatyka, robotyka)
  • minimum 2 lata pracy związanej z zarządzaniem systemami informatycznymi

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość baz danych SQL Server, PostgreSQL, Informix, Oracle, DB2
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • znajomość języka SQL i XML
  • orientacja na cel
  • orientacja na jakość
  • nastawienie na rozwój
  • komunikacja
  • współpraca
  • rozwiązywanie problemów

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny
  • skany dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • skany dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe