Stanowisko ds. wsparcia obsługi spraw emerytalno- rentowych
  • Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3345528

Obowiązki

Zapewnia wsparcie w zakresie obsługi spraw emerytalno-rentowych, pozarentowych

i korespondencji oraz właściwy obieg dokumentacji emerytalno-rentowej.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, administracja)
  • minimum 6 miesięcy pracy biurowej

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • znajomość Ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • komunikacja
  • współpraca
  • nastawienie na rozwój
  • orientacja na klienta
  • rozwiązywanie problemów
  • radzenie sobie w trudnych sytuacjach

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska , o jakie ubiega się kandydat
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie