Stanowisko ds. wsparcia obsługi spraw emerytalno - rentowych
  • Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, łódzkie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3346043

Obowiązki

Pracownik zatrudniony na stanowisku ds. wsparcia obsługi spraw emerytalno - rentowych zapewnia wsparcie w zakresie obsługi spraw emerytalno-rentowych, pozarentowych i korespondencji oraz właściwy obieg dokumentacji emerytalno-rentowej.

Wymagania

Wymagania formalne:

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja, ubezpieczenia)
  • minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy biurowej.

Wymagania dodatkowe:

  • podstawowa znajomość ustaw: o systemie ubezpieczeń społecznych, o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych,
  • podstawowa znajomość kodeksu postępowania administracyjnego,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Jeśli posiadasz poniższe kompetencje: komunikacja, współpraca, elastyczność, orientacja na cel i jakość, nastawienie na rozwój, radzenie sobie w trudnych sytuacjach, rozwiązywanie problemów to zachęcamy Cię do składania poniższych wymaganych dokumentów:

  • CV,
  • list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie ubiega się kandydat,
  • skany dokumentów potwierdzających niezbędne wykształcenie,
  • tylko w przypadku przesłania dokumentów pocztą - oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (wzór klauzuli zamieszczony jest na końcu ogłoszenia).

Dokumenty należy przesłać przez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj na dole oferty lub korespondencyjnie na adres:

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Tomaszowie Mazowieckim ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 40/42 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Dodatkowe informacje: Umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy. Proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną oraz przeprowadzenie testu sprawdzającego wiedzę niezbędną na oferowanym stanowisku, w zakresie podanym w ogłoszeniu. Skontaktujemy się z osobami, które spełniają wymagania formalne. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Oferty kandydatów niezakwalifikowanych zostaną komisyjnie zniszczone po zakończeniu procedury naboru. Oferty niekompletne, niepodpisane oraz bez wymaganych i podpisanych oświadczeń, przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.

Miejsce wykonywania pracy: Inspektorat ZUS w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Armii Krajowej 9, 97-300 Piotrków Trybunalski.

Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu korespondencji w godzinach urzędowania Oddziału ZUS w Tomaszowie Mazowieckim.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Do składania ofert zachęcamy osoby niepełnosprawne. Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy: sprzęt komputerowy, sprzęt biurowy.

Warunki wykonywania pracy: spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż., polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę, wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS, konieczność poruszania się po całym obiekcie, konieczność odbywania podróży służbowych, budynek Inspektoratu ZUS w Piotrkowie Trybunalskim jest obiektem dwupiętrowym i jest dostępny dla osób niepełnosprawnych, z dysfunkcją narządów ruchu i poruszających się na wózkach inwalidzkich tylko na poziomie parteru, do drzwi głównych budynku prowadzi utwardzony dojazd od strony ul. Armii Krajowej, a do drzwi wejściowych podjazd, umożliwiający wjazd do budynku osobie na wózku inwalidzkim, zapewniono oznakowane miejsca parkingowe dla pojazdu osoby niepełnosprawnej od strony ul. Polnej i Armii Krajowej, przy drzwiach rozwieranych dwuskrzydłowych oznakowany dzwonek pomoc osobie niepełnosprawnej, a przy stanowisku portiera informacja o pomocy dla osoby niepełnosprawnej.

Uprzejmie przypominamy o konieczności zamieszczenia w swojej ofercie własnoręcznie podpisanej klauzuli o następującej treści:

Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w przyszłych rekrutacjach, prosimy o zamieszczenie w swojej ofercie oświadczenia o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym do potrzeb przyszłych rekrutacji.

Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (www.zus.pl) w zakładce Praca w ZUS.

Źródło: Zus/Praca

  • Praca Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. obsługi klienta Piotrków Trybunalski
  • Obsługa hotelowa Piotrków Trybunalski
  • Obsługa gastronomii Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. Eksportu Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. transportu Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. HR Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. turystyki Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. finansów Piotrków Trybunalski
  • Pracownik ds. administracji Piotrków Trybunalski
  • Piotrków Trybunalski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322