Stanowisko ds. wsparcia informatycznego TJO w Wydziale Obsługi Helpdesk 3 (OHD-3) CI_022/2024
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
ZUS
11. 9. 2024

3348375

Obowiązki

Zapewnia wsparcie informatyczne dla użytkowników i administratorów KSI ZUS w procesach rozwoju i eksploatacji KSI ZUS.

Wymagania

Kwalifikacje:

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie
  • minimum 6 miesięcy stażu pracy ogółem

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (IT, ekonomia, automatyka, robotyka, matematyka, elektronika)
  • minimum 2 lata pracy związanej z systemami informatycznymi

Wymagania dodatkowe:

  • orientacja na cel
  • orientacja na jakość
  • komunikacja
  • współpraca
  • elastyczność
  • nastawienie na rozwój
  • radzenie sobie w trudnych sytuacjach
  • rozwiązywanie problemów

Wymagane dokumenty (w j. polskim):

  • CV
  • list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska, o które ubiega się kandydat
  • skany dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • skany świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy